Nowości wydawnicze: Twoja wina

autor: • 12 stycznia 2021 • Kobieta, NajnowszeKomentarze: (0)

Od przyjaciół do kochanków, od kochanków do śmiertelnych wrogów – Samantha Young porywa wielowarstwową, hipnotyzującą powieścią o miłości, która pali za sobą wszystkie mosty.

Jane Doe tuła się po rodzinach zastępczych, rozpaczliwie szukając odrobiny ciepła. Gdy poznaje Lornę i jej przystojnego brata Jamiego, ma wrażenie, że wygrała los na loterii. Wreszcie czuje, że ma dom.
Jest tylko jeden warunek, Lorna postawiła sprawę bardzo jasno: Jane nie wolno zakochać się w Jamiem.
Problem w tym, że to już się stało. A ich uczucie pochłonie wszystko.
Lata później, po tym, jak ich świat legł w gruzach, Jamie jest gotów wyrównać rachunki z każdym, kto w niezwykłym i magicznym, a jednocześnie mrocznym i pełnym przemocy Hollywood skrzywdził jego samego i jego rodzinę. Lista jest długa, a na samym jej szczycie znajduje się Jane.
I nawet dawne, ale wciąż żywe uczucie nie skłoni go, by okazał jej litość.

Samantha Young – szkocka autorka bestsellerowych powieści erotycznych i romansów. Była nominowana do Goodreads Choice Award w 2012 r. dla najlepszego autora i do nagrody Best Romance w 2014 r. Często trafia na listy bestsellerów „New York Timesa” i „USA Today”. Twoja wina to kolejny tom cyklu Play On, w którym ukazały się też Wszystko przed nami i Z dala od świateł.

Premiera „Twojej winy” już 27 stycznia.

https://www.empik.com/twoja-wina-tyt-rob-young-samantha,p1254346397,ksiazka-p

Pin It

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *