Innowacyjne zabiegi liftingujące

autor: • 10 listopada 2015 • Najnowsze, UrodaKomentarze: (0)

Wiele kobiet, bez skrępowania mówi o poprawie wyglądu swojej skóry przy pomocy chirurgii plastycznej. Dla tych pań, które obawiają się ingerencji skalpela, z pomocą przychodzi medycyna estetyczna oferująca nowoczesne małoinwazyjne zabiegi liftingujące

Nowość na rynku
Lifting bez skalpela jest niezwykle popularny na Zachodzie. Pozwala odświeżyć i ujędrnić skórę w nieinwazyjny sposób. Wiele kobiet ma obawy przed poddaniem się operacji, której często towarzyszy silny ból. Tymczasem zabiegi liftingujące bez użycia skalpela są przy obecnym postępie technologicznym, całkowicie bezpieczne i bezbolesne. Dr n. med. Krzysztof Jakubowski z kliniki ESTELL twierdzi, że lifting bez skalpela jest nowością, podbijającą świat, a teraz także Polskę. – Kobiety często pytają nas o małoinwazyjne metody, dzięki którym mogłyby ujędrnić i odświeżyć swoją skórę. Usługi te kierowane są zarówno do dojrzałych pań, jak i tych około 30. roku życia. Lifting bez skalpela nie zmienia rysów twarzy, a jest to dla kobiet bardzo ważne – dodaje.

Nieinwazyjne metody poprawiania urody
Pierwszą z metod małoinwazyjnego pozbycia się zmarszczek, jest zastosowanie nowoczesnego urządzenia, które podczas zabiegu wykorzystuje ultradźwięki. Już po pierwszym zabiegu można zauważyć widoczne „podciągnięcie” owalu twarzy i zwiększone napięcie skóry. Dzięki uniesieniu brwi, dodatkowo uzyskujemy efekt bardziej otwartych oczu. Zabieg ten jest idealnym rozwiązaniem w szczególności dla osób, które nie chcą stosować toksyny botulinowej. Czas jego trwania to 60 – 90 minut. Niektóre pacjentki podczas tego zabiegu odczuwają delikatny dyskomfort i w takich sytuacjach, około pół godziny przed zabiegiem, podaje się leki przeciwbólowe. – Efekt zaraz po zabiegu widoczny jest w około 20 proc. Najlepsze rezultaty zauważalne są po 4 miesiącach, tyle czasu bowiem trwa produkcja nowego kolagenu. Efekt utrzymuje się przez około półtora roku – tłumaczy specjalista z kliniki ESTELL.
Innym rozwiązaniem na odmłodzenie skóry bez konieczności ingerencji chirurgicznych, jest zabieg liftingujący z wykorzystaniem specjalnych nici. Wszczepia się je pod skórę, co zapewnia efekt uniesienia owalu twarzy, napięcia i ujędrnienia oraz spłycenia powierzchniowych zmarszczek. Zabieg jest stosunkowo prosty, bezbolesny i małoinwazyjny. Nici są wykonane z substancji, która rozpuszcza się od 6 miesięcy do nawet 2 lat. Podczas całego procesu dodatkowo stymulowana jest również produkcja nowego kolagenu, dzięki czemu skóra staje się bardziej jędrna i sprężysta.
Kolejną innowacyjną metodą w walce ze zmarszczkami, jest termolifting, który jest wykonywany za pomocą specjalistycznego urządzenia nowej generacji. Zapewnia on spektakularne efekty, w zakresie poprawy owalu twarzy i podniesienia opadających policzków, poprawy wyglądu szyi, dekoltu i piersi, obkurczania skóry brzucha u kobiet po ciąży oraz likwidacji zwiotczałej skóry na udach, kolanach i wewnętrznej stronie ramion.
Termolifting to nowatorski sposób, pozwalający ujędrnić skórę na bardzo długi czas. Urządzenie wykorzystywane podczas tego zabiegu, powoduje kurczenie się włókien kolagenowych i elastynowych do ich pierwotnej długości oraz dodatkowo stymuluje wytwarzanie nowych włókien kolagenowych, przez co znacząco wzrasta gęstość i napięcie skóry.

Pin It

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *