Dr n. med. Izabela Załęska: Bohaterka 5. edycji książki SUKCES JEST KOBIETĄ

autor: • 29 maja 2018 • Najnowsze, UrodaKomentarze: (0)

Z dumą informujemy, że do grona Kobiet Sukcesu dołączyła niezwykła i inspirująca doktor Izabela Załęska, która na co dzień pracuje na rzecz każdej z nas w krakowskiej Klinice Młodości!

„Piękno jest jak dotknięcie motyla, a poczucie estetyki specjalisty jest ważnym aspektem jego pracy, równie ważnym jak bezpieczeństwo klienta w gabinecie.” – twierdzi bohaterka 5. edycji książki „Sukces jest Kobietą”.

Doktor Izabela to międzynarodowy ekspert w dziedzinie Kosmetologii, specjalista z zakresu Kosmetologii Estetycznej, Medycznej i Leczniczej. Wieloletni praktyk, trener, a także nauczyciel akademicki, w tym także na studiach podyplomowych dla lekarzy.

W latach 2011-2015 dr Załęska pełniła funkcję Dziekana i Rektora w placówkach niepublicznego szkolnictwa wyższego związanego z kosmetologią. Jest współtwórczynią linii kosmoceutyków brytyjskiej firmy Body Empire.

To również Adiunkt i Kierownik Zakładu Kosmetologii Profesjonalnej na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie oraz Koordynator kierunku Kosmetologia w PPWSZ w Nowym Targu. Członek międzynarodowej organizacji Society of Cosmetic Scientists. Szkoleniowiec grupy Loreal Polska.

Dr Izabela Załęska to także specjalista na co dzień pracujący w Klinice Młodości w Krakowie oraz sieci klinik medycznych. w Wielkiej Brytanii. To Kobieta, z której każda z nas może brać przykład – autorka licznych publikacji oraz artykułów popularnonaukowych i eksperckich związanych z jej specjalizacją zawodową.

Zapytana o motywację do codziennej pracy odpowiada krótko:

„per aspera ped astra” – przez ciernie do gwiazd, bo nie zawsze wszystko jest proste, ale drobne niepowodzenia tylko mnie motywują do dalszego szukania i poszerzania swojej wiedzy i umiejętności! W mojej pracy w Klinice przyświeca mi zawsze niezwykle mądre zadnie wypowiedziane przez Giorgio Armani’ego: „I prefer to look at a natural woman. A woman should be courageous to become older, not be desperate to look younger than her age”. Dlatego też staram się zawsze podkreślać naturalne piękno, aby nigdy nie stać się kimś kim nie jesteśmy…

Więcej o naszej Bohaterce znajdziecie na jej oficjalnym profilu:
https://www.facebook.com/drn.med.izabelazaleska/

 


O Klinice Młodości

Motto Kliniki: „Podkreślamy naturalne piękno!”

Klinika Młodości to wyjątkowe i klimatyczne miejsce w którym nie tylko odpoczniesz, ale przede wszystkim profesjonalnie o Ciebie zadbamy. Nasza ponad 200 m nowoczesna przestrzeń przygotowana jest do realizacji naszych zadań i postawionych celów, a najważniejszy z nich to satysfakcja klienta.
Klinika Młodości to przede wszystkim Zespół najlepszych specjalistów pracujący na co dzień po czujnym okiem Pani doktor Izabeli Załęskiej, dla której perfekcyjne wykonanie każdego zabiegu jest nieodzownym elementem pracy każdego dnia. Bezpieczeństwo klienta, higiena, komfort i profesjonalizm to określenia którymi często sami Państwo nas opisujecie.
Nasza nazwa zobowiązuje. Klinika Młodości to miejsce, gdzie mamy za zadanie zatrzymać czas, czasami troszkę go oszukać, ale także zadbać o młodzieńczy stan ducha. Kosmetologia estetyczna, profesjonalna pielęgnacja twarzy i ciała, nowoczesna kabina do pedicure, znakomicie wyposażone stanowisko do manicure, sauna IR, solarium oraz istotny element naszego wyglądu czyli salon fryzjerski to nasze narzędzi w pracy i walce o Twój estetyczny wygląd.

 

 

 

Nie chcemy Cię zmieniać, nie chcemy byś jutro była kim innym…
My chcemy podkreślić Twoje naturalne piękno…

Serdecznie zapraszamy!
http://klinikamlodosci.pl/
https://www.facebook.com/klinikamlodoscipl/
https://www.instagram.com/klinika.mlodosci/

Pin It

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *