Odmładzanie na zawołanie

autor: • 25 sierpnia 2016 • Najnowsze, UrodaKomentarze: (0)

Niskie temperatury z pewnością są ukojeniem, szczególnie gdy na zewnątrz jest upalnie. Mogą także wyzwalać w nas energię i wzmacniać odporność. Coraz częściej służą one również jako pomoc w odmładzaniu

Naukowcy nieustannie pracują nad tym, aby dać ludziom młody wygląd. Jednym z opracowanych przez nich sposobów jest zabieg Cryolift, który składa się z trzech elementów. Warto zauważyć, że nie jest on bolesny, podczas zabiegu pacjent odczuwa jedynie przyjemne zimno. Polega on na połączeniu terapii światłem LED, liftingującego działania zimna oraz preparatów bogatych w naturalne składniki. Cały zabieg można stosować na całym ciele, ale panie zazwyczaj wybierają okolice twarzy, dekoltu i biustu.

Zabieg przeznaczony jest zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn w każdym wieku. Dzięki szerokiej liczbie zastosowań jest w stanie rozwiązać wiele urodowych problemów. Cryolift 3 doskonale ujędrnia skórę, wygładza zmarszczki, likwiduje efekt opadających powiek, zdecydowanie poprawia także owal twarzy. Dodatkowo wspomaga likwidacje takich zmian jak blizny, rozstępy oraz przebarwienia. Idealnie sprawdzi się również przed „wielkim wyjściem”. Czy są jakieś przeciwskazania? Zabieg powinny przełożyć te osoby, które akurat są przeziębione lub mają opryszczkę.

Na początku do każdego pacjents dobierany jest odpowiedni preparat. Osobom, które oczekują silnej regeneracji przydadzą się żele zawierajace kompleks witamin z minerałami i aminokwasami. W celu szybkiego odmłodzenia twarzy dobrze będzie wybrać natomiast elastynę, a więc kompleks biologiczny na podstawie esencji wspomnianego białka.

Zabieg musi tradycyjnie rozpocząć się od wywiadu z pacjentem. Podczas rozmowy ze specjalistą informuje on o problemach ze skórą oraz ustala, jaki efekt chce uzyskać. Do wykonania Cryolift 3 wykorzystywany jest specjalny aparat z małą głowicą emitującą zimno o temperaturze ok. 15°C oraz lecznicze światło LED. Na początku wizyty pacjentowi nakładany jest również specjalny żel zawierający minerały i witaminy.

Ten zabieg zaliczany jest do grupy tzw. „bankietowych”. Dobrze sprawdza się, gdy chcemy uzyskać natychmiastową poprawę. Efekt utrzymuje się natomiast nawet do kilku tygodni od jego wykonania.

Źródło: GuaranaPR

Pin It

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *