„La Dolce Vita”: Maria Magdalena Milczarek

autor: • 21 grudnia 2021 • Kobieta, NajnowszeKomentarze: (0)

Maria Magdalena Milczarek, zwana Mary to Bohaterka naszego sycylijskiego projektu „La Dolce Vita” z ramienia „Sukces jest kobietą”, znana już naszym Czytelniczkom i Czytelnikom z poprzednich wywiadów.

Mary zamieszkuje piękne Palermo na Sycylii i z wielkim powodzeniem prowadzi ze wspólnikiem firmę zajmującą się sprzedażą nieruchomości we Włoszech, dostosowanych pod najbardziej wymagających klientów, również z Polski.

Na pytanie, o to, co w jej pracy jest niezwykłego, co codziennie wprawia ją w dobry nastrój w rozmowie z magazynem SUKCES JEST KOBIETĄ, mówi:

Myślę, że samo miejsce, w którym mieszkam już na starcie każdego dnia wprawia mnie w dobry nastrój. Kocham Sycylię i każdego dnia zaraz po przebudzeniu czuję wdzięczność, że jestem właśnie tu, gdzie jestem. Idąc do pracy wąskimi uliczkami lub jadąc na vespie lubię zatrzymać się na kawę, którą piję często zajadając cornetto (czyli rogalika) z moim ukochanym kremem pistacjowym. To czas rozmowy z lokalsami, tu wszyscy się znają, ze sobą rozmawiają i zarażają się uśmiechem. A w pracy najbardziej cenię luz, co absolutnie nie oznacza, że nie pracuję lub że się nie staram. Jednak cenię ten brak stresu i napięcia. Jako, że zajmujemy się remontami i pomocą w zakupie nieruchomości na Sycylii kocham też ten element życia za to, że mogę podróżować po całej wyspie, cieszyć się nią i stale poznawać nowych ludzi.

Po więcej informacji o działalności naszej Bohaterki zapraszamy tutaj:

Foto – zdjęcie finalne z Sycylii dla projektu „La Dolce Vita” by „Sukces jest kobietą” by Maciej Grochala oraz zdjęcia z backstage

Zdjęcia – backstage sesji zdjęciowej do kampanii „La Dolce Vita”, realizowanej w ramach projektu „Sukces jest kobietą!”

Pomysłodawczyni kampanii, kierowniczka planu – Aneta Zadroga

Dyrektorka projektu – Dagmara Wójcik-Jędrzejewska

Główny fotograf – Maciej Grochala

Reportaż wideo – kamera – Franciszek Mazur

Fotograf backstage – Michał Wójcik

Wywiad dokumentalny do materiału wideo – red. Łukasz Frydel

Wywiad audio – red. Michał Karaś

MUA/stylizacja – Wojciech Kozub

Włosy: Go Jarema

Pin It

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *