Jak pomóc sobie i WOŚP jednocześnie

autor: • 10 stycznia 2018 • Lifestyle, NajnowszeKomentarze: (0)

Początek roku to okazja na lepszy start i zmianę stylu życia. Można to połączyć z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, przy okazji której wylicytować można… swoje zdrowie, chociażby! A do tego masę świetnej rozrywki i wiele więcej.

Tak, to nie przesada. Na internetowych aukcjach przy okazji 26. Finału WOŚP można znaleźć niezwykłe pozycje. Uniwersytet Medyczny w Łodzi oferuje kompleksowe badanie wydolnościowe w DynamoLab, którego cena w chwili pisania tego tekstu jest dosłownie śmieszna. W Świeciu można nauczyć się pływać od podstaw w bardzo dobrych warunkach.

Z kolei we Wrocławiu Stowarzyszenie Pro-Run Wrocław zaoferowało roczny pakiet startów w zawodach biegowych – coś idealnego dla osób z silnym postanowieniem podjęcia biegania na poważnie w 2018! A może coś luźniejszego? Instruktor rekreacji ruchowej Tomasz Niemczyk zaprasza na sesję jogi. Na aukcjach znajdziecie również karnety do klubów fitness z różnych miast Polski!

Na tym nie koniec. Jeśli brakuje Wam motywacji do zmiany stylu życia na lepszy, idole wystawili całą masę pamiątek. I nie mówimy tylko o piłce z autografem Lewandowskiego, t-shircie z podpisem Kubicy, piłką od sióstr Radwańskich czy bluzę treningową Kamil Stocha.

Są także przedmioty, które dla kibiców czy entuzjastów konkretnych dyscyplin mogą urosnąć do rangi relikwii. Na przykład koszulka naszego genialnego młociarza Pawła Fajdka, w której w 2013 zawodnik osiągnął rekord życiowy. Maja Włoszczowska ofiarowała okulary i fragment łańcucha rowerowego, które towarzyszyły jej podczas Igrzysk Olimpijskich! I wreszcie, od Pawła Babickiego można odkupić narty zjazdowe z trasy Pucharu Świata w Bormio. Te same, z których jedna wypięła się i zmusiła zawodnika do ukończenia zjazdu tylko na drugiej!

Nie brakuje również atrakcji, które dla aktywnych – w różnych dziedzinach życia – będą doskonałym źródłem endorfin! To lot helikopterem nad Masywem Śnieżnika i Kotliną Kłodzką, udział w poranku Rock Radia z Piotrem Kędzierskim, prywatny (!) koncert zespołu Hunter czy wreszcie weekend z niesamowitym samochodem wyczynowym, OMM XTR1!

Jak co roku, podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy można również zdobyć rzeczy tyle niebywałe, co i niekoniecznie wymierne. Do tych pierwszych należy zaliczyć absolutnie niesamowitą osobistą kolekcję ponad 200 płyt winylowych Julii Hartwig i Artura Międzyrzeckiego. Wśród aukcji o niewymiernej wartości i charakterze są choćby imię nowonarodzonej lwicy w gdańskim zoo czy honorowa rezydencja w średniowiecznej wieży ratuszowej w Dzierżoniowie. A że niecodziennych aukcji przybywa przez cały czas, zachęcamy do samodzielnego sprawdzenia długiej i ciekawej listy!

Pin It

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *