Odetchnij pełną piersią

autor: • 14 lutego 2016 • Kobieta, NajnowszeKomentarze: (0)

Każda kobieta marzy o dobrze wyglądającym, powabnym dekolcie. Niestety, rozmiar i kształt biustu są uwarunkowane genetycznie. Nie sposób tego zmienić, chyba że zdecydujemy się na operację plastyczną. Możemy wpłynąć na wygląd biustu bez udziału chirurga plastycznego. Jak to zrobić?

Po pierwsze: odżywianie
Odpowiednia dieta ma ogromny wpływ na kondycję naszego organizmu. Może zatem zahamować proces starzenia się skóry i pomóc zapobiegać chorobom. Szczególnie ważne są produkty bogate w kwasy Omega-3, takie jak ryby – chronią organizm przed nowotworami i chorobami układu krążenia. Do codziennego menu warto dołączyć warzywa o owoce, zwłaszcza cytrusy, które zawierają limonen blokujący rozwój guzów gruczołu mlecznego. Pamiętajmy o trzymaniu stałej wagi. Drastyczne skoki wagi sprawią, że skóra straci elastyczność, a biust stanie się obwisły. Ważną rolę odgrywa także odpowiednie nawodnienie organizmu – pomaga zachować piękną skórę na dłużej.

Po drugie: masaż
Regularne masowanie piersi sprawi, że będą bardziej jędrne. Postaraj się znaleźć czas na codzienny masaż. Możesz robić to pod prysznicem, pod strumieniem chłodnej wody, która dodatkowo pobudzi krążenie. Nie zapomnij o nawilżeniu. Po masażu nanieś na biust nawilżający krem co ciała, albo produkt przeznaczony do profesjonalnej pielęgnacji biustu.

Po trzecie: ćwiczenia
Systematyczne ćwiczenia mogą zdziałać cuda. Należy zadbać o mięśnie klatki piersiowej, ramion i grzbietu – odpowiedzialne za podtrzymywanie biustu. Ćwiczenie są proste i nie zajmują dużo czasu. Spróbuj chodzić po domu z książką na głowie – to pomoże ci zachować wyprostowaną sylwetkę i poprawi kondycję kręgosłupa. Dobrym ćwiczeniem są także pompki, które pomagają modelować biust.

Po czwarte: braffiting
Podstawę jędrnego biustu stanowi dobrze dobrany biustonosz, z dopasowanym obwodem, który odpowiada za podtrzymywanie całej konstrukcji. – Jeśli do tej pory same dobierałyśmy sobie biustonosze i nie do końca czułyśmy się w nich swobodnie, to znak, że należy poszukać pomocy u braffiterki. W naszych salonach panie zostaną zmierzone i uzyskają profesjonalną poradę w kwestii wyboru odpowiedniego modelu. Zgodnie z potrzebami i upodobaniami klientki – mówi braffiterka marki Dalia, Iwona Miklusiak. Idealnie dobrany biustonosz podkreśli kształt biustu, podniesie go i w widoczny sposób uwydatni.

Oprac. Kinga Pinas

Pin It

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *