Dominika Flaczyk: Wiara w wartości i ciągły rozwój

autor: • 16 czerwca 2022 • Kobieta, NajnowszeKomentarze: (0)

Dominika Flaczyk, Prezes Zarządu Grupy PROFESJA – zajmującej się rekrutacją i zatrudnianiem pracowników do firm oraz szkoleniami. Jej firma istnieje od 2010 roku i w tym czasie zrekrutowała prawie 12.000 osób a ilość oddziałów Grupy PROFESJA stale się powiększa. Pani Dominika w życiu prywatnym i zawodowym kieruje się swoimi najwyższymi wartościami i dzięki temu godzi rolę mamy i szefa oraz przyjaciółki.

Co Pani najbardziej lubi w swojej pracy?

Dominika Flaczyk, Prezes Grupy PROFESJA: Najbardziej lubię pracę z ludźmi i obserwować rozwój jednostek, zespołów i całej organizacji, swojej i naszych klientów, a przede wszystkim spełnianie marzeń. Marzyłam, aby moja firma była zdrowym miejscem pracy, opartym na kulturze wzajemnego szacunku, zaufania i lojalności. Po latach mogę powiedzieć, że moje marzenie się spełniło. Dziś Profesję tworzy wspaniały zespół kilkudziesięciu profesjonalistów w pełni oddanych naszym Klientom, a wartości, które przyświecały mi na początku, nadal są aktualne. W tym roku spełniam moje kolejne marzenie związane z realizacją projektów ponadnarodowych. Jednak najbardziej doceniam możliwość takiego zarządzania czasem, że mogę realizować się zarówno w roli mamy i szefa.

Co Panią inspiruje do codziennych obowiązków?

Naturalnie rodzina, a przede wszystkim moje dzieci, które sprawiają, że naprawdę mi się chce. Przyjaciele, wiara w sens mojej pracy i satysfakcja, z jaką podziwiam efekty wysiłku kilkudziesięciu osób, którymi zarządzam, sprawiają, że z uśmiechem patrzę w przyszłość.

Gdyby miała Pani wymienić największą motywację do osiągnięcia sukcesu, to co by to było?

Zawsze przyświecało mi hasło żeby „robić swoje” najlepiej, jak tylko potrafię a sukces przyszedł jako efekt uboczny tych działań. Tak to postrzegam. Na ten sukces składa się wiele porażek, z których wyciągnęłam odpowiednie lekcje. Działam pomimo przeciwności losu i własnych obaw. Nie uciekam od trudności, bo wiem, że tylko dzięki mierzeniu się z nimi mogę się stale rozwijać. Rozwój zawsze odbywa się poza naszą strefą komfortu i na początku bywa nieprzyjemny, ale jak mówi tytuł jednego z naszych projektów aktywizacyjnych „Najtrudniejszy pierwszy krok”, potem docenia się już tylko dobre skutki przemiany, która w nas zaszła. Dla mnie sukces to przechodzenie od porażki do porażki bez utraty entuzjazmu.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę: https://grupaprofesja.com/

Pin It

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *