Sekret równowagi życiowej Kamili Szczwińskiej

autor: • 6 czerwca 2018 • LifestyleKomentarze: (0)

Warsztaty z Kamilą Szczawińską – sekret równowagi życiowej, odbędą się już 12 czerwca (wtorek) o godzinie 18:30 w warszawskim Wilanowie. W wyjątkowej przestrzeni coworkingowej – ROBYG Working Balance – będzie można poznać między innymi sposoby zdrowego odżywiania przy ograniczonych zasobach czasowych, a także dowiedzieć się jak dobrać odpowiednie formy ruchu.

Kamila Szczawińska zdradzi sekret, jak z sukcesem łączyć pracę, swoje pasje i obowiązki bycia mamą oraz jak zadbać o siebie bez wyrzutów sumienia. Kamila Szczawińska  to polska modelka, pasjonatka zdrowego stylu życia. Od lat zachowuje równowagę godząc życie zawodowe z byciem mamą, żoną, przyjaciółką oraz kobietą. Jest zwolenniczką uprawiania różnych sportów (uwielbia jeździectwo, taniec, bieganie), zdrowego gotowania – przede wszystkim dla najbliższych oraz biegle włada kilkoma językami.

Working Balance – gdzie odbędą się warsztaty – to przestrzeń coworkingowa w Wilanowie. Miejsce stworzone nie tylko po to, żeby pracować tak długo i wtedy, kiedy nam wygodnie ale przede wszystkim po to, żeby inspirować.

–  W imieniu Grupy ROBYG oraz prowadzącej – Kamili Szczawińskiej – we wtorek 12 czerwca o godzinie 18:30 zapraszamy wszystkich, którzy chcą poznać sekret równowagi życiowej i pragnących rozszerzać wiedzę na temat zdrowego trybu życia na bezpłatne warsztaty. Spotkanie odbędzie się w niezwykłym miejscu – ROBYG Working Balance, czyli przestrzeni coworkingowej dostępnej dla każdego. Working Balance zostało stworzone dla wszystkich ceniących ekonomię współdzielenia i racjonalne korzystanie z zasobów oraz doceniających kompleksowe rozwiązania. Zachęcamy do udziału w spotkaniu! Umożliwi ono poznanie metod zadbania i utrzymywania zdrowego ciała, sposobów odżywiania i skutecznych ćwiczeń. Pani Kamila zdradzi sekret, jak sukcesywnie łączyć pracę, swoje pasje i obowiązki bycia mamą. Relaksująca atmosfera i możliwość spotkania słynnej polskiej modelki w inspirującym miejscu to doskonały plan na wtorkowy zastrzyk motywacji do pracy nad swoim ciałem i duchem – mówi Patrycja Kubiak, ROBYG Working Balance.

Na wydarzenie można zapisać się klikając w ten link – https://www.facebook.com/events/167376497288823/

Working Balance to nie tylko 300 m2 nowoczesnego funkcjonalnego wnętrza, ale również możliwość udziału w wydarzeniach szkoleniowych, coachingowych – takich jak to, zaplanowane na 12 marca. ROBYG Working Balance zlokalizowany jest w samym sercu Wilanowa. Blisko 100 miejsc do pracy z pełną infrastrukturą biurową i zapleczem socjalnym, doskonale nadaje się do rozwijania własnego biznesu w sprzyjających warunkach. Na wynajmujących czekają sale konferencyjne, profesjonalnie przygotowany open-space – idealny do networkingu i pracy w przyjaznej atmosferze – oraz bezpłatny wielopoziomowy parking.

Zalety ROBYG Working Balance:

  • Nowoczesne wnętrza – funkcjonalnie zaprojektowane otoczenie
  • Strefa komfortu – przyjazna przestrzeń, która ułatwi pracę
  • Elastyczna rezerwacja – biuro dostępne od 8.00 do 22.00
  • Coworking i atmosfera – to nie tylko miejsce pracy, ale także wymiany myśli
  • Oszczędność – znacznie tańsze niż wynajem całego biura

Więcej informacji www.robyg.pl oraz www.working-balance.com

Pin It

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *