Poczuj się wyjątkowo z EMOI!

autor: • 17 stycznia 2019 • Kobieta, NajnowszeKomentarze: (0)

Zimowa kolekcja EMOI Celebration to przede wszystkim projekty dla kobiet, które korzystają z życia towarzyskiego i rodzinnego, chcą wyglądać kobieco i wyjątkowo. Karnawał to okazja do tego, aby czuć się atrakcyjnie i dobrze się bawić. To także moment, kiedy mamy więcej czasu, po świątecznej gorączce, chętniej wychodzimy do teatru, na spotkania ze znajomymi czy bale.

Każda z nas ma inny gust oraz potrzeby, marka EMOI potrafi sprostać tym wymaganiom.

Dzięki temu, że myślimy o potrzebach naszych klientek sukienki koktajlowe, wizytowe czy eleganckie zestawy z kolekcji Celebration są wyjątkowe, uszyte w małych seriach oraz w rozmiarach 36-50.

W najnowszej linii EMOI Celebration projektanci chcieli, żeby kobieta wyglądała efektownie, nie zapominając o komforcie i wygodzie, bo tylko wtedy możemy w pełni korzystać z życia. Uwagę przykuwają subtelne przeźroczystości, koronki, szyfonowe rękawy i błyszczące tkaniny. Modele dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej, aby ułatwić dobór do typu urody. Nieodzownym elementem eleganckiej kobiety są wełniane płaszcze i sztuczne futerka.

Wybrane projekty EMOI Celebration pokazują panie, które na co dzień znają i noszą nasze ubrania – blogerki i stylistki: Krystyna Bałakier (Moda po ludzku), Małgorzata Piotrowska (Pinot noir fashion), Magdalena Ścierska (Minimalissmo).

www.emoi.pl

 

Pin It

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *