NOWY DOM: Jakość na rynku budowlanym

autor: • 1 lipca 2021 • Facet, NajnowszeKomentarze: (0)

Wszyscy wiemy, jak dużym wyzwaniem jest dla każdego kupno lub budowa nowego domu. Mieszkalny czy letniskowy – to duże przedsięwzięcie, często jedne z największych w życiu. Dlatego tak ważny jest wybór specjalistów, którzy, kiedy trzeba zrealizują nasz wymarzony projekt własnego domu, a kiedy zajdzie potrzeba – wykończą budynek pod klucz, wyremontują, bądź odnowią.

Czym kierować się przy wyborze specjalisty?

Na pewno doświadczeniem, dotychczasowymi realizacjami oraz opiniami innych klientów, którzy stanowić mogą dobrą rekomendację przy wyborze najlepszego wykonawcy naszego projektu. Pamiętajmy również, że zbyt niskie ceny usług czy też dostępność „od zaraz” oferowane przez potencjalnych kandydatów, mogą a nawet powinny zapalić w naszych myślach pomarańczową lampkę. Doświadczony i solidny wykonawca nie narzeka na zlecenia, a kolejne przyjmuje rozważnie i tylko ze świadomością, że jest w stanie się z nich wywiązać.

Dziś prezentujemy Państwu firmę NOWY DOM, której właścicielem jest specjalista z branży budowlanej z wieloletnim doświadczeniem, Sławomir Lentas.

Oto, jak podsumowuje swoje zawodowe doświadczenie:

Firmę NOWY DOM stworzyłem po to, by po blisko 20 latach doświadczenia w branży budowlanej i elektrycznej móc w pełnym zakresie realizować projekty budów, remontów i wykończeń dla osób prywatnych oraz firm.

Poza doświadczeniem nabytym podczas wieloletniej pracy zawodowej w Polsce i w Niemczech, cały czas zdobywam i doskonalę nowe umiejętności, jak chociażby ukończenie 3-letniej specjalistycznej akademii kształcącej specjalistów elektryków i elektromonterów okrętowych w Gdańsku.

Moją pasją są wykończenia wnętrz oraz realizacje nowych budynków, tak mieszkalnych, jak i gospodarczych. Podczas każdego zlecenia dokładam wszelkich starań, by mój zespół skupiał się na każdym detalu tak, aby efekt finalny był satysfakcjonujący dla Klienta.

Solidność, terminowość, profesjonalizm, kreatywność oraz sprawne działanie są dla mnie najważniejsze. Przekonały się o tym dziesiątki zadowolonych Klientów na przestrzeni blisko dwóch dekad mojej pracy zawodowej.

 

Dla komfortu, wygody i satysfakcji naszych Klientów oferujemy następujący zakres usług:

  • kompleksowe remonty pomieszczeń,
  • wykończenia mieszkań pod klucz według projektu,
  • budowa drewnianych domków letniskowych,
  • budowa drewnianych domów całorocznych oraz mieszkalnych na zgłoszenie lub na podstawie pozwolenia na budowę,
  • realizacja ozdobnych wiat ogrodowych,
  • elektryka,
  • ocieplenia zewnętrzne budynków mieszkalnych,
  • budowa oraz montaż ogrodzeń oraz płotów dekoracyjnych,
  • budowa garaży oraz budynków gospodarczych murowanych oraz drewnianych.

 

Pin It

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *