Gadżety Garmin dla aktywnych

autor: • 22 września 2014 • Lifestyle, NajnowszeKomentarze: (0)

Ten sprzęt pomoże Wam w codziennych treningach biegowych i fitness. Zegarki Garmin wyposażone są w funkcje przesyłania danych  do serwisu  Garmin Connect, który umożliwia analizowanie postępów,  monitorowanie celów oraz dzielenie się swoimi aktywnościami z innymi użytkownikami lub udostępnianie informacji w serwisach społecznościowych

 

Forerunner 220 to cyfrowy towarzysz biegów wyposażony w kolorowy ekran i funkcje online. Podczas treningu rejestruje Twój dystans, tempo i tętno, a nawet oblicza ilość spalonych kalorii, dzięki czemu możesz skupić się wyłącznie na biegu, a po jego zakończeniu po prostu sprawdzić swój wynik. Zegarek poinformuje Cię o ustanowieniu osobistego rekordu, zapewniając motywację do dalszych biegowych zmagań. Funkcje online pozwolą bezprzewodowo przesłać dane do serwisu Garmin Connect, śledzić bieg na żywo oraz udostępniać dane w serwisach społecznościowych. Dostęp do bezpłatnych planów treningowych na Platformie Garmin Connect umożliwia wygodne zaplanowanie treningu i przesłanie go do zegarka, aby korzystać z trenerskich porad w czasie rzeczywistym. Zegarek dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych.

Forerunner-220_white_violet_650

 

Forerunner 620 to zegarek dla biegaczy, który pełni funkcję osobistego trenera. Poza funkcjami pomiaru dystansu, tempa i tętna zegarek podpowie, kiedy należy odpocząć po treningu i ile czasu potrzeba, aby zregenerować się przed następnym biegiem. Na wyświetlaczu zegarka widoczna jest liczba spalonych w trakcie biegu kalorii. Aby zmotywować do osiągania lepszych wyników Forerunner 620 pozwala również w wymierny sposób kontrolować naszą kondycję i porównywać ją z formą innych biegaczy w podobnej grupie wiekowej. Dane przedstawiane są w czytelny sposób na kolorowym, dotykowym wyświetlaczu zegarka. Dzięki łączności Bluetooth możemy bezprzewodowo udostępniać informacje o treningach na portalach społecznościowych, a Funkcja LiveTrack umożliwia znajomym śledzenie naszych biegowych zmagań w czasie rzeczywistym. Po zsynchronizowaniu zegarka z wybranymi hot spotami Wi-Fi będzie on automatycznie przesyłał dane do serwisu Garmin Connect, kiedy tylko znajdzie się w ich zasięgu.

Forerunner_62_white_orange_650

 

 

Forerunner 15 to zegarek biegowy z GPS i funkcją monitorowania codziennej aktywności, niezależnie od poziomu naszego zaawansowania. Śledzi on najważniejsze statystyki biegu, takie jak dystans, tempo, kalorie, osobiste rekordy i tętno. Dzięki funkcji automatycznego okrążenia, Forerunner 15 informuje o każdym przebiegniętym kilometrze emitując sygnał dźwiękowy i wyświetlając czas, w jakim został on pokonany. Po zakończeniu i zapisaniu biegu na ekranie zegarka wyświetlane są jego najważniejsze parametry. Dodatkowo, aby zmotywować do aktywności poza treningami, Forerunner 15 rejestruje ilość kroków i spalonych w ciągu dnia kalorii oraz alarmuje użytkownika o zbyt długim okresie bezczynności. Wystarczy kilkuminutowy spacer, by zresetować ustawienia wskaźnika i zadbać o zdrowie na co dzień. Korzystając ze wskazań opcjonalnego czujnika na nogę, zegarek może posłużyć za narzędzie treningowe na bieżni stacjonarnej, rejestrując dystans w zamkniętych pomieszczeniach. Korzystając z połączenia z komputerem Mac® lub PC, można przesłać aktywności do internetowej platformy społecznościowej Garmin Connect, która umożliwia analizowanie postępów, ustawianie i monitorowanie celów oraz dzielenie się swoimi aktywnościami z innymi użytkownikami lub udostępnianie informacji w serwisach społecznościowych.
Forerunner-15_group_650

 

Więcej informacji na: www.garmin.com

garmin_logo

Pin It

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *