Ćwiczymy w Nowym Jorku

autor: • 25 kwietnia 2014 • Lifestyle, NajnowszeKomentarze: (0)

W treningu, który, z planowanych dwóch godzin, przeciągnął się w kilkugodzinną „fit niedzielę” wzięło w sumie udział kilkaset osób.
– Weekend, piękna pogoda i Central Park złożyły się na wspaniałą aktywną niedzielę. Po treningu, na który przyszli głównie mieszkający w Nowym Jorku Polacy, zaczęły zgłaszać się do nas grupy nowojorczyków odpoczywających w parku, zainteresowane tym, co się dzieje i zadawać pytania o zdrowy styl życia.

trening_cp_jacek_kolazok

_MG_3759_2

– Chętnie uczestniczyli w dodatkowych treningach, często prosząc o prezentację ćwiczeń, na przykład na zgrabne uda (panie) i wyrzeźbiony brzuch (panowie). Ćwiczenia nie były zbyt ciężkie, chciałem pokazać coś „dla każdego”, gdyż ćwiczyła z nami zarówno młodzież, rodzice z dziećmi, akrobaci występujący na co dzień na Brodway’u, ale też osoby starsze – relacjonuje Jacek Bilczyński. – W ten sposób, zamiast jednego, poprowadziłem w sumie pięć treningów, które zajęły nam praktycznie cały dzień – dodaje.

trening_cp_ludzie_kolaz

trening_cp_ludzie1_kolaz

trening_cp_dziewczyny_kolaz

_MG_3857

Partnerami treningu w Central Parku była marka produkująca odzież termoaktywną i treningową Brubeck (www.brubeck.pl) oraz producent obuwia New Balance (www.newbalance.pl).

Fot. Olivia A. Davis
Postprodukcja: GaGa Studio
Produkcja i realizacja: PressFactory
Odzież treningowa (damska i męska): BRUBECK
www.brubeck.pl
Obuwie treningowe (damskie i męskie): NEW BALANCE
www.newbalance.pl
Biżuteria męska: ZUBIRO
www.zubiro.com
Zegarek: XICORR
www.xicorr.com

Pin It

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *