Brain Embassy zaprasza do siebie

autor: • 25 października 2018 • Kobieta, NajnowszeKomentarze: (0)

13.09.2018 r. odbyło się huczne otwarcie kolejnego, trzeciego już co-creatingu Brain Embassy przy ulicy Konstruktorskiej 11 w Warszawie.

Patrycja Rabińska, właścicielka firmy Mariel & Haan Communications, zajmującej się obsługą PR-ową Brain Embassy tak mówi o otwarciu:

„Cieszę się bardzo, że udało się stworzyć kolejne, genialne miejsce na mapie kreatywnej Warszawy. Miejsce, które sprzyja pracy w kreatywnych warunkach, w środowisku ludzi otwartych i przedsiębiorczych. Tu każdy znajdzie miejsce dla siebie i bez przeszkód będzie mógł rozwijać swój potencjał.”

Wydarzeniu towarzyszyła doskonała oprawa muzyczna podczas przemówień kadry zarządzającej oraz zespołu „BE” czyli Pana Eyala Litwina, Dyrektora Generalnego Adgar Poland i Pani Moniki Kaczmarczyk, Dyrektor Zarządzającej Adgar Conference Group i Brain Embassy oraz Pani Moniki Szelenberger, Leasing and Asset Managera w Adgar Poland.

Oprócz muzyki, było też coś dla ciała czyli pokaz live cooking w przestronnej kuchni „BE”, bar zaś serwował napitki dla zmotoryzowanych i tych, którzy wracali do domu taksówką 😉 .

Zapraszamy do obejrzenia video relacji z tego wyjątkowego wieczoru i do odwiedzania naszych lokalizacji. Miło nam, że mogliśmy ten moment świętować wspólnie!

https://www.facebook.com/brainembassy/videos/285862025587090/

Adgar Poland: https://www.facebook.com/AdgarPoland
The Brain Embassy: https://www.facebook.com/brainembassy/

Fot. Materiały Brain Embassy

Pin It

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *