Zdrowie na zamówienie

autor: • 13 maja 2017 • Kuchnia, NajnowszeKomentarze: (0)

Choć wiele jest osób, które w kwestii odżywiania chciałyby trzymać się określonych zasad, to nadal znaczna część z nich tego nie robi. Jedni wymawiają się brakiem czasu, a inni niewystarczającymi zdolnościami kulinarnymi czy nieodpowiednią wiedzą na temat tego, co dobre dla naszego organizmu. Nie zawsze trzeba jednak w tej kwestii liczyć wyłącznie na siebie…

W codziennym pośpiechu trudno nam znaleźć chwilę na to, aby zadbać o wszystkie ważne dla nas rzeczy. Kiedy zatem zająć się ułożeniem odpowiedniego planu żywieniowego, a także przygotowywaniem posiłków?

Zdrowe posiłki dopasowane do naszych potrzeb

Są tacy, którzy troszczą się nie tylko o nasze zdrowie, ale i cenny czas, którym dysponujemy. Zdrowy Projekt to firma, dzięki której będziemy mogli nie tylko realizować cele związane z odpowiednim odżywianiem, ale i liczyć na to, że każdego dnia dostarczymy naszemu organizmowi to, czego potrzebuje. Bez pustych kalorii!

Na co możemy liczyć korzystając z usług Zdrowego Projektu? Na ogromną dawkę zdrowia i gotowe posiłki, które będą dopasowane do naszego trybu życia. Pracownicy Zdrowego Projektu mogą dla nas przygotować dania w dwóch wariantach, a więc składające się z czterech lub pięciu posiłków. Jeden zestaw posiłków obejmuje: śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek (przy 5 posiłkach), kolację, w zależności od wybranego zestawu.

Pod czujnym okiem specjalistów

Skąd wiadomo, jakich posiłków konkretnie potrzebujemy? W tej sprawie również możemy liczyć na specjalistów Zdrowego Projektu, którzy pomogą nam dobrać idealny zestaw. Będzie on uwzględniał zarówno indywidualne preferencje związane z wagą, wzrostem, płcią czy trybem życia, jak i cele, które sobie postawiliśmy. Określana jest wtedy również sytuacja zdrowotna klienta, dlatego osoby borykające się np. z cukrzycą czy nadciśnieniem nie muszą się martwić o to, że dieta przygotowana przez Zdrowy Projekt będzie dla nich nieodpowiednia.

Na tej podstawie przygotowywane są jadłospisy, a także poszczególne posiłki. Zestawy żywieniowe mają zawsze określoną liczbę kalorii. W zależności od potrzeb możemy liczyć na zestawy o wartości 1000, 1200, 1500, 1800, 2100 czy 2400 kalorii.

Z dostawą do domu

Przygotowywanie posiłków to nie wszystko. Trzeba je jeszcze dostarczyć! Nie musimy się tym jednak przejmować. Zdrowy Projekt zadbał także i o tę kwestię. Zdrowe jedzenie jest dowożone do poszczególnych firm czy domów prywatnych. Wszystko zależy od tego, gdzie będziemy chcieli odebrać kolejną porcję zdrowia.

Więcej informacji na: www.zdrowyprojekt.pl

1937438_316073391904266_2269284980809868141_n

Pin It

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *