Paulina Woźniak: Energia, którą się dzielę

autor: • 6 listopada 2019 • Kobieta, NajnowszeKomentarze: (0)

Kobieta, która pozytywną energią jest w stanie obdzielić całe otoczenie. Wulkan energii i kopalnia pomysłów i kreacji. Udowadnia, że żadna branża nie ma przed kobietami tajemnic – Paulina Woźniak!

CEO Coders House, miłośniczka IT i Blockchain. Mama i szefowa, rozwój firmy sprawia, że jako businesswoman nabiera wiatru w żagle.

Paulina Woźniak, CEO Coders House: Z biegiem lat nauczyłam się, że nie wszystko będzie zawsze szło po naszej myśli. Ta świadomość pozwala mi zyskać pewien dystans i spokój. Mam wokół siebie bliskich i życzliwych sobie ludzi i to oni są moją siłą. Kiedy okoliczności tego wymagają, potrafię poprosić o pomoc i wsparcie. To, co sprawia mi najwięcej przyjemności, to budowanie strategii, poszukiwanie nowych kierunków rozwoju, spotkania biznesowe. Branża nowych technologii, szczególnie tematyka związana z blockchainem, wiele ode mnie wymaga. Uwielbiam takie wyzwania. Nie przepadam z kolei za formalnościami. Robię jednak zawsze to, co musi być zrobione. C’est la vie (uśmiech).

W ramach projektu SIEDEM WSPANIAŁYCH odbyły się realizacje wideowywiadów z naszymi Bohaterkami. Efekty już niebawem – po premierze 6. edycji książki SUKCES JEST KOBIETĄ!

O makijaż zadbała Ania Owens, utalentowana modelka i utytułowana makijażystka

https://www.facebook.com/AnnBGMakeUpArtist/

Instagram – @ann_bg_onlyone

 

Piękne fryzury wyczarowali Daria Szabat i Krystian Samborek z warszawskiego salonu Maniewski https://maniewski.pl/.

Zdjęciami i materiałem wideo zajął się Franek Mazur, nasz ceniony i szeroko nagradzany fotograf https://www.facebook.com/go2picture/.

Za zdjęcia z backstage’u odpowiadał młody talent fotograficzny – Michał Wójcik https://www.facebook.com/profile.php?id=100000845740609.

Nagrania odbyły się w gościnnych wnętrzach przestrzeni co-workingowej Working Balance w Wilanowie.

Sala konferencyjna New York

Recepcja Working Balance

Working Balance, ROBYG Business Center, Al. Rzeczpospolitej 1, 02-972 Warszawa (bud. ROBYG Business Center, wejście A, piętro II), kontakt: wilanow@working-balance.com, www.working-balance.com.

Pin It

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *