Pałac Mortęgi: Tu odpoczniesz naprawdę

autor: • 30 maja 2022 • Lifestyle, NajnowszeKomentarze: (0)

Z przyjemnością zabieramy Was w magiczne miejsce. Warmia i Mazury to malowniczy region położony w północno-wschodniej Polsce. W zachodniej części tej cudownej krainy tysiąca jezior, słynącej z urokliwych zakątków i pięknej przyrody, położony jest Pałac Mortęgi Hotel & SPA.

Tu, w otoczeniu natury, na rozległym terenie mieści się kompleks budynków, w tym XIX-wieczny pałac i liczne zabudowania folwarczne z XIV wieku, a także mini zoo, stajnie z krytą ujeżdżalnią oraz park w stylu angielskim z końca XIX wieku.

Szlachecki styl z nutką slow food

Pałac Mortęgi to także hotel, gdzie można zatrzymać się i odpocząć w jednym z 50 pokoi i apartamentów. Te znajdujące się w Pałacu zostały urządzone w bogatym, szlacheckim stylu, a te zlokalizowane w Dworku i Oficynie, oferują nowoczesne urządzone ze smakiem wnętrza. Goście spragnieni relaksu odnajdą go w pałacowym Santal SPA, oferującym zabiegi na ciało i twarz oraz masaże. Na kompleks SPA składają się trzy gabinety zabiegowe, pokój relaksu, sauny, łaźnia parowa oraz luksusowy basen.

Niezapomniane wrażenia kulinarne czekają na Gości w mortęskiej restauracji. Serwowane tu dania są inspirowane nurtem slow food. Kuchnia bazuje na tradycji kulinarnej regionu i wykorzystuje najwyższej jakości produkty pozyskiwane od ekologicznych, lokalnych producentów. Pałac Mortęgi to nie tylko luksusowy hotel na Mazurach. U nas goście, poza komfortowym noclegiem, odnajdą także moc atrakcji.

Dla aktywnych i dla dzieci

Amatorzy jazdy konnej znajdą tu dobrze przygotowane konie, padoki i krytą ujeżdżalnię, gdzie można zarówno stawiać pierwsze jeździeckie kroki lub szlifować zdobyte już umiejętności pod okiem doświadczonych instruktorów.

Dzieci będą zachwycone mini zoo, gdzie mieszkają egzotyczne zwierzęta. W Domu Magdalenki na najmłodszych gości czekają zabawy i zajęcia z animatorkami. Całość Pałacu Mortęgi Hotelu &SPA tworzy niezwykłą enklawę, gdzie historia prowadzi nieprzerwany dialog z nowoczesnością.

Pin It

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *