Otwarcie McFIT z udziałem Władmira Kliczko!

autor: • 10 września 2014 • NajnowszeKomentarze: (0)

Władimir Kliczko swoją obecnością uświetni wejście McFIT na polski rynek. Już niedługo w Warszawie będą działały dwa Studia McFIT, oferujące poza klasycznymi możliwościami treningu także liczne innowacje.

Już za kilka miesięcy superczempion Władimir Kliczko zmierzy się z bułgarskim zawodnikiem Kubratem Pulewem w walce o mistrzostwo świata wagi ciężkiej federacji IBF. Zanim jednak pojawi się na ringu, w drugiej połowie września odwiedzi stolicę Polski. Mało kto pamięta, że przed kilkunastu laty Władimir przyjeżdżał do naszego kraju regularnie i walczył w ligowych meczach w barwach klubu sportowego Gwardia Warszawa. Tym razem jednak to nie walka sprowadza mistrza do Polski, lecz otwarcie studia fitness sieci McFIT na warszawskiej Pradze, której Władimir Kliczko jest oficjalnym ambasadorem. Dzięki temu od 2008 roku Studia McFIT noszą miano „Studiów fitness klasy Kliczko”.
Oficjalne otwarcie nowego studia McFIT odbędzie się 20 września w Warszawie przy ul. Ostrobramskiej 79, o godzinie 11.30. W tym dniu studio McFIT będzie otwarte dla wszystkich warszawiaków. Odwiedzający będą mogli zapoznać się całą infrastrukturą klubu, wszystkimi strefami treningowymi, a także skorzystać z jedynej i niepowtarzalnej okazji, aby otrzymać autograf od samego Mistrza – Władimira Kliczki.

McFIT to sieć studiów fitness działająca w Niemczech, Austrii, Hiszpanii i we Włoszech, która wchodzi na polski rynek. Ponad 1 200 000 klientów, ponad 200 lokalizacji, dostępność 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu oraz konkurencyjna cena (od 89 zł miesięcznie) sprawiają, że McFIT jest dziś numerem 1 w branży fitness w Europie.  W Warszawie działa już studio przy ul. Świętokrzyskiej 3 (róg Nowego Światu).  20 września b.r. odbędzie się oficjalne otwarcie kolejnego studia przy ul. Ostrobramskiej 79.

Wszystkie studia McFIT zostały zaprojektowane zgodnie z nowatorską koncepcją „Home of Fitness”. Jest to opracowana przez McFIT koncepcja treningu skoncentrowana przede wszystkim na dobrym samopoczuciu trenujących, dzięki której studia mogą stać się dla nich drugim domem. Trening nie jest już dla nich tylko zwykłym wysiłkiem fizycznym, lecz aktywnością, która dzięki odpowiedniej muzyce i wystrojowi wnętrz ma wpływać na wszystkie zmysły. Idea „Home of Fitness” reprezentuje filozofię treningu, który łączy sport, rozrywkę, estetykę i design.

McFIT-_strefa_Shape_It McFIT_Wladimir_Kliczko_ikona McFIT-strefa_The_Cage
Trzy Studia McFIT – w Warszawie, Hamburgu i Berlinie  zaprojektowane przez Michaela Michalskiego zachowują industrialną koncepcję „pomieszczeń w pomieszczeniu” i przypominają magazyny lub budynki przemysłowe w wielkich metropoliach, takich jak Nowy Jork, Londyn czy Berlin, przebudowane na wielofunkcyjne, otwarte mieszkania. Każde pomieszczenie w studiu McFIT reprezentuje inną strefę treningową. Wewnątrz klubu znajdują się tradycyjne strefy do ćwiczeń takie jak: strefa maszyn, wolnych ciężarów i kardio oraz nowatorskie moduły treningowe. Między innymi odbywają się tu zajęcia z CYBERTRAININGU (Kursy, Spinning®, Vibration), które prowadzą wirtualni trenerzy. W studiu znajdują się również strefy tematyczne, takie jak: profilaktyczna Strefa Mocnych Pleców, Express Workout, Box Workout czy The Cage. Kobieca część trenujących także znajdzie w studiu McFIT coś dla siebie. Na Panie czeka między innymi strefa: Shape It oraz Stretching Area.

Pin It

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *