Opowiedz o wymarzonej podróży, wygraj roczny kurs językowy!

autor: • 19 lutego 2021 • Lifestyle, NajnowszeKomentarze: (0)

Drogie Czytelniczki i drodzy Czytelnicy! Wraz z ESKK mamy dla Was wspaniałą wiadomość: zaczynamy konkurs, dzięki któremu troje laureatów będzie miało szanse podszkolić się w swoim angielskim lub… zacząć przygodę z nowym językiem obcym!

Nie od dziś wiadomo, że znajomość języków obcych przydaje się w pracy i wpływa na wyższe i bardziej atrakcyjne zarobki. Nieco ponad jedna trzecia z nas (35,2%) używa w pracy języka obcego, w 81,6% jest to język angielski. Następne miejsca to kolejno: język niemiecki, rosyjski oraz włoski. Z kolei aż 39,5% z nas używa w pracy drugiego języka obcego (są nimi: niemiecki, angielski oraz rosyjski).

Języki obce przydają się również w trakcie podróżowania! Czekając zatem na otwarcie granic i koniec pandemii, zapraszamy Was do zabawy, w której nagrodami są firmowane przez ESKK kursy:

  1. Roczny kurs angielskiego dla średnio zaawansowanych (e-podręczniki i nagrania do lekcji, program do nauki słówek, materiały video, opieka nauczyciela, interaktywny kurs ONLINE, audiobook).
  2. Roczny kurs dowolnego języka obcego dla początkujących.

Wystarczy, że opiszecie nam krótko swoją wymarzoną podróż, w którą wybierzecie się, jak tylko będzie to możliwe i bezpieczne, wyślecie ten opis na adres projekt.sukces@gmlifestyle.pl do 3 marca 2020 roku (w tytule wiadomości proszę wpisać: KONKURS JĘZYKOWY ESKK). Redakcja wybierze z nadesłanych wiadomości 3 najbardziej inspirujące, które nagrodzimy kursami językowymi!

Paradoksalnie lockdown może stać się świetną okazją do tego, żeby „odczarować” naukę języków obcych we własnym zakresie. Mamy dziś wszyscy zdecydowanie większe doświadczenie w funkcjonowaniu w przestrzeni online. Zdążyliśmy już sobie udowodnić, że jesteśmy tak samo skuteczni w realnej rzeczywistości, jak i w tej wirtualnej. Wykorzystajmy więc ten czas, by zdobyć nowe umiejętności, które przydadzą nam się w przyszłości!

O ESKK:

Od 30 lat kursy ESKK do samodzielnej nauki języka pokonują ograniczenia wynikające z braku czasu, dostępu do odpowiednich szkół i atrakcyjnych pomocy naukowych.

ESKK oferuje metody kształcenia na odległość wszystkim zainteresowanym podniesieniem kwalifikacji zawodowych bądź rozwojem własnych zainteresowań.

ESKK gwarantuje wysoki poziom merytoryczny kursów:

– materiały opracowywane przez kadrę fachowców w danych dziedzinach

– nowatorskie programy nauczania dostosowane do potrzeb rynku

– każdy student jest „jedyny w klasie” – sam wybiera tempo, w jakim będzie się uczył

– zapewniona opieka osobistego nauczyciela

Pin It

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *