Nowa jakość pieluszek Lupilu od Lidl Polska

autor: • 7 lipca 2021 • Kobieta, NajnowszeKomentarze: (0)

Pielucha towarzyszy dziecku już od pierwszych chwil jego życia. Warto więc zadbać, by była odpowiednio dopasowana do potrzeb stale rozwijającego się maluszka. Jakie są cechy idealnej pieluszki? Lidl Polska wprowadza do oferty nową linię pieluszek i pantsów PREMIUM oraz pieluszek SOFT & DRY, przygotowaną z myślą o najważniejszych potrzebach dziecka oraz odpowiadającą na najwyższe oczekiwania rodziców. Produkty dostępne są online na stronie Lidl-sklep.pl oraz stacjonarnie we wszystkich sklepach sieci Lidl Polska.

Decydując się na zakup pieluszek, warto zwrócić uwagę na kilka kryteriów. Niezwykle istotne jest, by zapewniały one komfort, swobodę ruchów oraz bezpieczeństwo dla zdrowia i delikatnej skóry naszego maluszka. Warto również sięgać po innowacyjne rozwiązania, które nie obciążą naszego budżetu.
Lidl podążając za potrzebami konsumentów, oferuje nowe pieluszki Lupilu PREMIUM spełniające najwyższe wymagania, w niskiej, atrakcyjnej cenie. Produkty możemy zakupić w wygodny sposób przez sklep online www.lidl-sklep.pl z dostawą do domu lub do paczkomatów Inpost oraz w sklepach stacjonarnych Lidl Polska.
Nowa jakość Lupilu PREMIUM to 3 innowacyjne technologie: Fast dry, która zapewnia 2 razy szybsze wchłanianie wilgoci (w porównaniu z poprzednimi pieluszkami Lupilu, bez technologii fast dry), by skóra naszego maluszka pozostawała sucha i zdrowa; Air tubes, wykorzystująca przewiewne kanaliki, by szybko i równomiernie odprowadzać wilgoć, a także Long-lasting absorption, która dzięki mikrokapsułkom zapewnia długotrwałą chłonność, aż do 12 godzin.

Pieluszki Lupilu PREMIUM posiadają również delikatną i przewiewną powłoczkę, przyjazną dla wrażliwej skóry malucha. Dodatkowo wyposażone są we wskaźnik wilgotności, który może okazać się pomocny, szczególnie na początku rodzicielskiej przygody. Funkcja ta pozwala w łatwy sposób kontrolować komfort naszego dziecka – kiedy żółta linia na pieluszce zmieni się na niebieską, to znak, że czas na przewijanie.

Używając pieluszek Lupilu PREMIUM, możemy być pewni ich wysokiej jakości i bezpieczeństwa. Produkty te są neutralne dla mikrobiomu delikatnej skóry dziecka. Do ich produkcji nie wykorzystano chloru cząsteczkowego, lateksu, substancji zapachowych, nie zawierają także alergenów. Co więcej, uzyskały one pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka oraz zostały przebadane dermatologicznie przez zewnętrzne niezależne laboratorium Dermatest.

W ofercie Lupilu z linii PREMIUM znajdziemy zarówno pieluchy na rzepy (od 9,99 zł/ 1 opak.), dostępne w rozmiarach od 1 do 6, jak i pantsy (16,49 zł/ 1 opak.), czyli pieluchomajtki, w rozmiarach od 4 do 6, dostosowane do potrzeb dorastającego malucha, który staje się bardziej ruchliwy i ciekawy świata.

Kolejną nową serią Lupilu jest linia pieluszek jednorazowych SOFT & DRY (23,99 zł/ 1 opak.). Pieluszki te zapewniają niezwykłą chłonność, dającą dziecku suchość aż do 12 godzin. Dzięki przewiewnym kanalikom skóra malucha pozostaje sucha i zdrowa, dzięki czemu jej pielęgnacja jest znacznie łatwiejsza. Pieluszki posiadają również elastyczne, delikatne boczki oraz autonomiczny kształt, które zapewniają maluszkowi niczym nieskrępowaną swobodę ruchów.

Co istotne, pieluszki Lupilu SOFT & DRY dbają o bezpieczeństwo naszego dziecka. Zostały dokładnie przebadane dermatologicznie i nie zawierają żadnego z wymienionych na liście Unii Europejskiej 26 potencjalnych alergenów. Produkt ten dostępny jest w rozmiarach od 3 do 5.

Pieluszki Lupilu z nowej serii PREMIUM oraz SOFT & DRY znajdziemy w ofercie online na stronie www.lidl-sklep.pl, a także stacjonarnie, we wszystkich sklepach Lidl Polska. Produkty będą dostępne w ramach stałego asortymentu sieci.


Informacje o firmie:

Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy. Historia sieci Lidl sięga lat 30. XX wieku, a pierwsze sieci pod szyldem tej marki powstały w Niemczech w latach 70. XX wieku. Obecnie w 30 krajach istnieje około 11.200 sklepów tej marki, a w Polsce ponad 700.

Kontakt:
Strona: www: https://www.lidl.pl
Facebook: https://www.facebook.com/lidlpolska
Instagram: https://www.instagram.com/lidlpolska/

Pin It

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *