Narodowy Dzień Sportu już 1 października

autor: • 9 września 2016 • Lifestyle, NajnowszeKomentarze: (0)

Narodowy Dzień Sportu to oddolna inicjatywa Fundacji Zwalcz Nudę. Akcja odbywa się od czterech lat, a jej głównym założeniem jest przygotowanie w całym kraju tysięcy bezpłatnych treningów, w których może wziąć udział każdy

– Chcemy, żeby Narodowy Dzień Sportu stanowił impuls do rozpoczęcia przygody ze sportem, a jednocześnie żeby dawał możliwość udziału w licznych, profesjonalnych, bezpłatnych treningach. Akcja pokazuje jak różnorodna i dostępna jest oferta sportowa w Polsce. Może do nas dołączyć dosłownie każdy punkt sportowy w całej Polsce, dzięki czemu każdy Polak, niezależnie od miejsca zamieszkania, kondycji fizycznej czy finansowej znajdzie w programie coś dla siebie – mówi Krystyna Radkowska, Prezes Fundacji Zwalcz Nudę, pomysłodawca i organizator projektu.

Do udziału w Narodowym Dniu Sportu zaproszeni są wszyscy: młodsi i starsi, zaawansowani i początkujący! Jeżeli dopiero rozpoczynacie przygodę ze sportem – udział w NDS pomoże wam znaleźć odpowiednią dyscyplinę. Jeżeli uprawiacie już sport rekreacyjnie – podpowiemy Wam jak poprawiać wyniki i rozwijać umiejętności, jak zachować bezpieczeństwo i jak prawidłowo się odżywiać.

W ramach tegorocznego wydarzenia zaplanowano m.in.: treningi siłowe, treningi sprawnościowe i wytrzymałościowe, biegi, fitness, cross-fit, joga, piłka nożna, pilates, capoeira, pływanie, wspinaczka skałkowa, slackline – i wiele innych! W ofercie znajdziecie też informacje i porady na temat zdrowego odżywiania i zrównoważonej diety oraz produktów ekologicznych.

Narodowy Dzień Sportu wspierają gwiazdy polskiego sportu, spodziewajcie się interesujących spotkań ze sportowcami oraz treningów, które dla Was poprowadzą.

Największym wydarzeniem Narodowego Dnia Sportu jest PIKNIK sportowy odbywający się 1 października 2016 roku na błoniach stadionu PGE Narodowego w Warszawie w godzinach 12:00 – 16:00.

Pokażmy wspólnie, że duch sportowego współzawodnictwa i samodoskonalenia jest jedną z naszych narodowych cech. Przyłącz się do tegorocznej edycji! Wkrótce na stronie www.narodowydziensportu.pl pojawi się program wydarzenia i rozpoczną internetowe zapisy na bezpłatne zajęcia w całej Polsce! Zapraszamy!

nds_plakat_a3_v5-3-2

Pin It

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *