Kobiece piętro w Sound Garden Hotel & Premiera 26. nr EksMagazynu!

autor: • 7 marca 2015 • Lifestyle, NajnowszeKomentarze: (0)

6 marca w Sound Garden Hotel odbyła się premiera 26. numeru EksMagazynu z Rafałem Maślakiem na okładce oraz otwarcie piętra tylko dla kobiet – Ladies Floor by Mera Spa Hotel!  26. numer EksMagazynu ma aż dwie okładki z Misterem Polski – w stylizacji inspirowanej starożytnością i w wersji eleganckiej

 

rafalmaslak-kolaz-6marca

_D3_9648
Rafał Maślak ubrany był w klasyczny garnitur i dodatki od firmy Pawo (www.sklep.pawo.pl) oraz buty Domeno (www.domeno.com.pl). Eleganckie sukienki dla współprowadzących event – Anety Zadrogi i Anny Chodackiej zapewniła firma Allure (www.allurethelabel.com), a ręcznie malowaną biżuterię firma DMD Biżuteria (www.dmdbizuteria.pl). O fryzury zadbał Salon Fryzjerski PJ (www.piotrjesionkiewicz.pl) a piękne makijaże wykonała Lucyna Rossa.

Współprowadzącym imprezę i gościem specjalnym był Radosław Majdan doskonale znany czytelniczkom EksMagazynu z rockowej sesji okładkowej. Imprezę rozgrzewał do tańca Zespół 77 oraz DJ Paweł Grabowski, a dla gości przygotowano mnóstwo atrakcji. Jedną z nich był występ przedstawicielek szkoły pole dance Lejdis czy wirtualne fryzury od Moc&Art Hair. O podniebienie gości zadbał Robert Sokolski, szef kuchni restauracji Good Company Garden Restaurant (www.goodcompanyrestaurant.pl), a o dobre humory Piwnica Wybornych Win i Żubrówka.

6marca_kolaz-sukces

Panowie obecni na imprezie albo przeszli na wejściu selekcję (mieli za zadanie przeistoczyć się w superbohaterów) albo musieli „wkupić się” na wejściu datkiem na rzecz Fundacji Ewy Błaszczyk „Akogo?”.
Atrakcje na loterię wizytówkową zapewniły: salon z designerskiem sprzętem audio GFmod (www.gfmod.pl), polski producent torebek skórzanych Gawor Collection (www.gawor-collection.pl), marka produktów dla kobiet Feminum (www.feminum.pl), DMD biżuteria, Domeno i Pawo. Partnerami premiery 26. numeru EksMagazynu były również firma szkoleniowa Orinoko (www.orinoko-szkolenia.pl) oraz kancelaria prawnicza Audix (www.audix.pl). W loterii wizytówkowej nagrody na ręce pań i panów przekazywał Jacek Bilczyński, trener gwiazd i dietetyk, stale współpracujący z EksMagazynem.

Do 26. numeru EksMagazynu dołączona jest, w cenie pisma, książka „Sukces jest kobietą! Piękna twarz biznesu”, prezentująca sylwetki przedsiębiorczych kobiet z całej Polski!

okladki-26-all-media_650

same-loga-6marca

PEŁNA FOTORELACJA Z IMPREZY TUTAJ:

Pin It

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *