Już niedługo kolejny wykład Jacka Bilczyńskiego

autor: • 12 maja 2016 • Lifestyle, NajnowszeKomentarze: (0)

Serdecznie zapraszamy do udziału w Międzynarodowych Targach Fitness Eu4ya,które odbędą się już 20-22.05.2016r. w Poznaniu. Jak co roku ProFi Fitness School wychodząc naprzeciw najnowszym trendom panującym w świecie fitnessu i treningu personalnego, przygotowało wiele nowości dla uczestników targów.

Jedną z największych atrakcji z pewnością będzie specjalna hala ProFi  przeznaczona do treningu funkcjonalnego, która powstała przede wszystkim z myślą o trenerach personalnych.

Przez cały weekend odbywać się w niej będą m.in. zajęcia z zakresu pracy z powięziami, treningu funkcjonalnego oraz treningu obwodowego z użyciem sprzętu, a także lekcje prowadzone na systemach podwieszanych oraz z zastosowaniem kettlebells. Miłośnicy pracy z kręgosłupem czy mięśniami głębokimi, również znajdą coś dla siebie. Wszystkie te lekcje przygotowuje dla Państwa grono naszych specjalistów i mentorów, czyli polska kadra ProFi Fitness School.
Jak co roku lekcje poprowadzą również zagraniczni prezenterzy, należący do międzynarodowej kadry ProFi Fitness School. Tym razem prosto z Włoch przyleci do Polski Davide Impallomeni i zaprezentuje najnowszą autorską odsłonę lekcji PFS SPIRAL MOVEMENTS oraz PFS AROUND THE CORE CARDIO FUNCTIONAL TRAINING.

Rysunek5

Na targach Eu4ya pojawi się również 1 z naszych najnowszych zagranicznych prezenterów – Carlos Ramirez, który pojawi się na scenie w 2 lekcjach choreograficznych: PFS AEROBIC& DANCE oraz PFS DOUBLE STEP.
Kolejna niespodzianka, którą dla Państwa przygotowaliśmy to gość specjalny – Jacek Bilczyński, który po raz pierwszy pojawi się na Międzynarodowych Targach Fitness Eu4ya z ramienia ProFi Fitness School.
W hali funkcjonalnej ProFi Jacek poprowadzi dla Państwa specjalny trening interwałowy z elementami mobilności i rozciągania po zakończonym wysiłku, czyli HIGH INTENSITY INTERVAL TRAINING.

Ale to nie koniec. W specjalnej sali do wyłącznego użytku naszej Akademii, odbywać się będą wykłady i seminaria, zarówno dla instruktorów fitness, jak i trenerów personalnych.
Zaplanowaliśmy specjalny cykl seminariów dotyczących sprzedaży treningów personalnych, co z pewnością pomoże w utrzymaniu oraz pozyskaniu nowych klientów. Spodziewać się możemy również wykładów dotyczących żywienia oraz suplementacji, która jest niezbędnym elementem do spotęgowania efektów treningu. Nie zabraknie również wykładów dotyczących wad ciała w treningu personalnym, czy skutecznej aktywizacji mięśni pośladkowych. Po wykładach będzie możliwość sprawdzenia nowo zdobytej wiedzy w praktyce i razem ze Szkoleniowcami przejść do hali funkcjonalnej na prowadzone przez nich zajęcia z omawianego wcześniej zakresu.
Wykład poprowadzi również nasz gość specjalny. Jacek Bilczyński przygotował dla Państwa specjalne seminarium ” Fit od kuchni, czyli ABS are made in the kitchen” , podczas którego dowiedzą się Państwo, jak ważna jest rola żywienia w procesie kształtowania sylwetki.

Rysunek1

Na targach eu4ya nie zabraknie również zajęć fitness. Kadra ProFi Fitness School przygotowała w tym roku wiele nowości także w tej dziedzinie m.in. pełna inspiracji lekcja z użyciem stepu czyli PROFI FULL STEP INSPIRATION, SENSUAL SPIRAL STRETCH & BODY MOVEMENTS , czyli lekcja skupiona na przedstawieniu zasad budowania treningu elastyczności i siły, w połączeniu z sensualnymi modyfikacjami podstawowych pozycji rozciągających i wiele wiele innych.

Szczegółowy program znajdą Państwo w poniższym linku:
http://euforya.pl/program

Zapraszamy!

Więcej informacji na:

http://www.profi-fitness.com.pl/profi-fitness-school-na-eu4ya!,n93
http://www.profi-fitness.com.pl/
http://euforya.pl/program
http://euforya.pl/
https://www.facebook.com/ProFiFitnessSchoolPoland/?ref=ts&fref=ts
https://www.facebook.com/Eu4ya/?fref=ts

Pin It

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *