Świetny wynik programu „Permanentnie Piękna”

autor: • 22 listopada 2018 • Najnowsze, ZdrowieKomentarze: (0)

– Do Programu Permanentnie Piękna dołączyło już ponad 20 miast w Polsce! Jest to dla mnie ogromny zaszczyt móc pomagać i wspierać kobiety onkologiczne – mówi Agnieszka Majewska, właścicielka Maderm Esthetic, pomysłodawczyni programu

 

Myślę, że każda kobieta ma prawo wyglądać pięknie, czy ta zdrowa czy też chora. Cieszę się, że tyle znanych i docenianych linergistek wyszło naprzeciw kobietom dotkniętym problemem chorób nowotworowych i stanęły po tej samej stronie. Dziś nie jesteśmy dla siebie konkurencją, dziś zrzeszamy się, by razem pomagać innym.

Program „Permanentnie Piękna”, skierowany jest dla kobiet po chemioterapii. Obejmuje on rekonstrukcję brwi oraz brodawki piersiowej całkowicie za darmo. Staramy się raz w miesiącu przyjąć minimum jedną klientkę z taką właśnie historią. 

Ten projekt daje mi ogromną siłę i wiarę, że kobiety mogą się jednoczyć i wspólnie walczyć w najtrudniejszych życiowych sytuacjach. Każda kobieta wie, czym dla niej jest piękno. Każda kobieta czuje, jak ważna jest akceptacja swojego ciała. Zawsze chylę czoła kobietom po chemioterapii, mogę sobie tylko wyobrazić, ile je ta droga kosztowała. Jestem wdzięczna, że mam możliwość choć w taki sposób im pomagać. Pigmentując Amazonki i poznając ich historię choroby, przechodzi we mnie wewnętrzna przemiana i za każdym razem uświadamiam sobie, że nie ma nic ważniejszego od zdrowia.

Choroba nowotworowa zaczyna przeinaczać się w chorobę cywilizacyjną i może spotkać każdego z nas – pragnę, by ludzie połączyli siły i pomagali sobie nawzajem. Na stronie Permanentnie Piękna znajdą Państwo miasta oraz linergistów dołączonych do programu, chętnych pomagać innym https://www.facebook.com/Permanentnie-Piękna-250247972208015/?modal=admin_todo_tour  

Zapraszamy do współpracy fundacje działające na rzecz kobiet onkologicznych.  

„Zapłać uśmiechem – bo każda z Nas zasługuje, by czuć się pięknie”

Agnieszka Majewska, właścicielka Maderm Esthetic, pomysłodawczyni programu „Permanentnie Piękna”

Pin It

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *