Alina Szynaka: Umie doceniać ludzi

autor: • 18 czerwca 2022 • Kobieta, NajnowszeKomentarze: (0)

Alina Szynaka, Wice-Prezes firmy SZYNAKA-MEBLE Sp. z o.o. oraz właścicielka przepięknego i klimatycznego Hotelu MORTĘGI HOTEL&SPA **** . To właśnie tu, w otoczeniu starych murów i szumiących konarów drzew zaprasza do wypoczynku i regeneracji w luksusie, który nie przytłacza.

Jak podkreśla:
Na każdym kroku życia towarzyszy mi szacunek do ludzi i zamiłowanie do mojej pracy!

CO PANI NAJBARDZIEJ LUBI W SWOJEJ PRACY?

Alina Szynaka, właścicielka Hotelu MORTĘGI HOTEL&SPA ****, Wice-Prezes SZYNAKA-MEBLE: Najbardziej lubię spacery po moim obiekcie czyli Pałacu w Mortęgach, gdy robię tzw. „obchód” posiadłości. A ponieważ jest to piękne miejsce, jest to ogromna przyjemność (śmiech).
Lubię też wejść do naszej Kaplicy, imienia ksieni Magdaleny Mortęskiej, niezwykłej kobiety żyjącej w latach 1554-1631, o której beatyfikację się staramy wraz z moim Mężem. To właśnie tu, w ciszy i spokoju, lubię porozmyślać.

CO PANIĄ INSPIRUJE DO CODZIENNYCH OBOWIĄZKÓW?

Mój Mąż mnie inspiruje sobą i swoją osobowością oraz wiedzą – przed każdym nowym zadaniem i po jego wykonaniu. Jestem perfekcjonistką i chociaż wiadomo, że nie da się wszystkiego zrobić idealnie, to stale do tego dążę. Po to, by wszystko było jak najlepiej zrobione (śmiech).

GDYBY MIAŁA PANI WYMIENIĆ NAJWIĘKSZĄ MOTYWACJĘ DO OSIĄGNIĘCIA SUKCESU, TO CO BY TO BYŁO?

Chęć działania i przyjemność w tym działaniu! Również zadowolenie z pracy i życia oraz szacunek to największa motywacja, by robić coś dalej i lepiej. A także to, że gdy widzi się efekty swojej pracy, to dodaje mi skrzydeł i działam dalej.

Pin It

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *