Agnieszka Kondraciuk: Profesjonalizm buduje zaufanie

autor: • 22 lutego 2021 • Kobieta, NajnowszeKomentarze: (0)

Lek. med. est. Agnieszka Kondraciuk, właścicielka Kliniki urody Perfekt Beauty to kolejna Bohaterka naszego raportu „Biznes się nie poddaje”. Klinika, której jest właścicielką i twórczynią, istnieje na tym wymagającym rynku od ponad 10 lat. Tu spełniają się marzenia o zdrowym i pięknym wyglądzie, zaś nasza Bohaterka rozwija się nieustannie, by świadczyć zawsze najwyższy poziom usług.

Proszę przybliżyć czytelniczkom i czytelnikom swoją firmę i markę.

W tym roku mija 11 lat od momentu otworzenia mojej działalności. Od samego początku, nie patrzyłam na moją wizję w kategoriach czysto biznesowych, raczej starałam się stworzyć dla siebie miejsce, w którym będę mogła realizować swoje plany i wykonywać najlepszej jakości zabiegi dla kobiet.

Marzyłam o malutkim gabinecie, w którym wykorzystam swoją wiedzę i przekuję ją w satysfakcję zarówno pacjenta, jak i swoją. Po kilku latach zaczęłam patrzeć na regenerację skóry w sposób holistyczny i dlatego zaczęłam pragnąć rozbudować swój gabinet. W Klinice zajmuję się wczesnym wykrywaniem, profilaktyką i leczeniem różnych dolegliwości związanych z wiekiem i starzeniem się całego organizmu.

Zlecam również podstawowe badania laboratoryjne, hormonalne i przeprowadzam wywiad lekarski. Na podstawie badań można określić całościowy stan zdrowia pacjenta, przygotować indywidualny i kompleksowy program odmładzania oraz zalecić zmianę nawyków. Dzięki powyższym działaniom pacjent nie tylko wygląda, ale i czuję się dobrze.

Skąd pomysł na działalność właśnie w tej, przyznajmy, niełatwej branży z dużą konkurencją?

Nigdy nie zastanawiałam się nad tym, jak duża jest konkurencja. Ważniejsze było dla mnie to, że mogę robić to, co kocham i rozwijać swoją pasję. Konkurencja istnieje w każdej branży, natomiast dla mnie najważniejsza jest jakość obsługi.

Medycyna estetyczna to nie tylko wypełniacze czy botoks, to pewnego rodzaju artyzm. Trzeba wiedzieć, co i jak zrobić, by zrobić to dobrze i żeby pacjent po latach dalej przypominał samego siebie.

Z jakich dokonań i osiągnięć swojej firmy jest Pani najbardziej dumna?

Dla mnie największym sukcesem jest grono lojalnych pacjentów, jakie udało mi się zbudować przez ostatnie 10 lat. Mamy do siebie zaufanie, otwartość oraz uczymy się siebie. Dzięki temu tworzymy partnerskie relacje. Cały czas wprowadzam na rynek nowe produkty, które są naturalną odpowiedzią na potrzeby rynku i zmieniającego się świata.

Co Panią motywuje do nowych działań i rozwiązań, co napędza do działania każdego dnia?

Motywacją do kolejnych działań są pacjenci , których potrzeby są dla mnie bardzo ważne. Wsłuchuję się w ich propozycje, pomysły i szukam nowych rozwiązań. Jak w każdej branży i w naszym przypadku, dużą rolę odgrywają nowe trendy zabiegowe, tak więc uważnie je śledzę, aby wprowadzać je jak najszybciej dla naszych pacjentów.

O czym Pani marzy zawodowo?

Dla mnie największym marzeniem jest dalszy rozwój firmy. Chciałabym, żeby moja firma Perfect Beauty była utożsamiana z najwyższą jakością, profesjonalizmem i innowacyjnością, ale też zaufaniem, które jest przecież fundamentem budowania każdej relacji.

Po więcej informacji o działalności naszej Bohaterki zapraszamy tutaj:

http://www.perfect-beauty.net.pl/

https://www.facebook.com/Dr-Agnieszka-Kondraciuk-lekarz-medycyny-estetycznej-szkoleniowiec-2201204346766350/

Fot. Archiwum prywatne Bohaterki

Wywiad powstał w ramach raportu BIZNES SIĘ NIE PODDAJE!

Pin It

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *