Znajdź swoje Miejsce Mokosh

autor: • 10 stycznia 2017 • Najnowsze, UrodaKomentarze: (0)

Czym są Miejsca Mokosh? 

Miejsca Mokosh to przestrzenie, w których możesz doświadczyć unikalnych rytuałów SPA oraz indywidualnie dobranych masaży. Specjalnie opracowane zabiegi głęboko zrelaksują Twoje ciało, dodając Ci energii do dalszego działania. Scenariusz każdego rytuału opiera się o linię naturalnych produktów Mokosh, przeznaczonych dla salonów SPA. Delikatny zapach kosmetyków w połączeniu z kojącym dotykiem sprawią, że chwile spędzone w salonie na długo pozostaną wśród przyjemnych wspomnień. Drogocenne mikroelementy odżywią, nawilżą i wygładzą Twoją skórę, a efekt zabiegu pozostanie widoczny przez długi czas.

Miejsca Mokosh zlokalizowane są w profesjonalnych salonach kosmetycznych, Day SPA oraz w wybranych hotelach SPA na terenie całego kraju. Przykładamy ogromną wagę do aktualnych potrzeb klienta i swobody działania salonów SPA. Dzięki temu masz szansę doświadczyć unikalnego zabiegu w ramach danego rytuału w różnych miejscach Polski. Niezmienne zaś pozostają pełen profesjonalizm i wysoka klasa kosmetyków.

Czego możesz doświadczyć w Miejscu Mokosh? 

Każde z sygnowanych przez nas miejsc jest odskocznią od pracy i codziennych obowiązków. Zaznasz tu odprężenia i pełnej regeneracji. Owocem współpracy naszych ekspertów kosmetologii oraz specjalistów z dziedziny odnowy biologicznej są niepowtarzalne Rytuały Mokosh. W każdym z Miejsc Mokosh możesz zaznać holistycznych zabiegów na całe ciało lub zdecydować się na krótszy rytuał.

Czas spędzony w gabinecie kosmetycznym i SPA to nie tylko fantastyczna nagroda za wytężoną pracę, ale również doskonała inwestycja we własne samopoczucie. Dodatkowa energia wzmocni Twoje działania.

Jakie rytuały możemy Ci zaoferować? 

Opracowane przez nas rytuały obejmują zabiegi nawilżające, odżywcze, ujędrniające i detoksykacyjne. Oferujemy ponadto rytuał dedykowany dla kobiet w ciąży, a także inspirowany polską ziemią.

Zapraszamy Cię na indywidualny masaż przy użyciu olejów najwyższej jakości. Profesjonalny masażysta zadba o całkowity relaks Twoich mięśni, a stworzone w bliskim kontakcie z naturą kosmetyki odpowiednio nawilżą i zregenerują Twoją skórę. Oleje Mokosh zostały stworzone do pielęgnacji skóry, zdecydowanie potęgując korzyści płynące z masażu a skóra zyskuje nową energię i niesamowitą gładkość.

Rytuały i prezenty skrojone na miarę 

Miejsca Mokosh umożliwiają swobodne dopasowanie zabiegów do Twoich potrzeb. Bez względu na to czy dysponujesz dłuższym czasem czy zaledwie jedną godziną, z pewnością odnajdziesz rytuał SPA dla siebie. Niektóre spośród naszych zabiegów zostały stworzone z myślą o osobach, które potrzebują chwili relaksu w trakcie dnia pracy. Miejsca Mokosh zlokalizowane są zarówno w miastach, jak i w hotelowych strefach SPA, z dala od zgiełku metropolii. Dzięki temu możesz doświadczyć pełnej regeneracji sił witalnych w dowolnym miejscu kraju. Zawsze naturalnie i profesjonalnie.

zestaw prezentowy_mag

Odszukaj swoje Miejsce Mokosh i zapewnij sobie relaks. Możesz również zadbać o poprawę samopoczucia bliskiej Ci osoby i sprezentować jej zaproszenie na niepowtarzalny masaż lub zabiegi.

Wszystkie Miejsca Mokosh znajdziesz na www.mokosh.pl

Pin It

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *