Zajrzyj do Infinity Fitness w Krakowie

autor: • 28 kwietnia 2015 • Lifestyle, NajnowszeKomentarze: (0)

Jeśli szukasz kameralnego, ciepłego w swoim podejściu do klienta i oryginalnego miejsca do aktywnego spędzania czasu i dbania o ciało, zajrzyj do Infinity Fitness w Krakowie!

Klub, który istnieje w obecnym kształcie od 2013 roku, a działa w Krakowie od 2010 jest miejscem, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Jak podkreślają właścicielki, które stworzyły to miejsce z pasji do aktywności fizycznej, dla nich, jak i dla teamu ich instruktorów najważniejsze jest zadowolenie i satysfakcja ćwiczących! Pracującym w klubie przyświeca jedna myśl: to ludzie tworzą miejsce. Dzięki takiemu podejściu i doskonałej atmosferze, każdy czuje się tu dobrze, niezależnie od wieku, stopnia wytrenowania czy zaawansowania w ćwiczeń.
W skład teamu wchodzą prezenterzy, instruktorzy, szkoleniowcy i trenerzy najwyższej europejskiej klasy, dlatego też bez obawy można powierzyć im swoje ciało.
Wybierać można z bardzo bogatej oferty. Klub podzielony jest na strefy tak, aby łatwiej było zaplanować sobie aktywność.
infinity-small
Strefy w Klubie Infinity Fitness:
– Strefa Cardio: bieżnie, crosstrainery, stepper, wioślarz, rowery poziome odciążające kręgosłup firmy Star Trac R.
– Strefa treningu obwodowego: wyposażona w urządzenia Gym80, których praca oparta jest na siłownikach. Świetny trening dla ludzi, którzy zaczynają przygodę z siłownią, chcą przygotować ciało do większego wysiłku lub mają mało czasu na trening i chcą wykonać wszystkie ćwiczenia w 1 strefie. Te urządzenia pełnią również funkcję rehabilitacyjną, i polecane są dla osób starszych.
– Strefa izotoniczna: wyposażona w  Linie maszyn Human Sport oraz Inspiration, które dzięki obciążeniom na linkach wymuszają ruch naturalny oraz mają możliwość ustawienia zakresu ruchu.
– Strefa ciężarów półwolnych i wolnych: ponieważ jest to klub fitness, gdzie twórcom bardzo zależy na tym, żeby wszystko odbywało się w regułach fit, ograniczono wagowo hantle do 38 kg. Strefa ta posiada ławki olimpijskie, skośne, wielofunkcyjne, modlitewnik, ławkę rzymską, ale prawdziwą perełką jest brama Max Rack 3 D, która zaskakuje swoją funkcjonalnością, a ćwiczący w niej, są bardzo zadowoleni.
– Strefa do ćwiczeń mięśni brzucha: z ławką thera krunch na czele: idealne urządzenie, by porządnie zmęczyć tę najcięższą do wyrzeźbienia część ciała. W tej strefie znajdują się: kettle, piłki lekarskie z uchwytami, taśma trx.

W klubie znajduje się również Strefa Relaksu, a w niej:
– Sauny suche: oddzielne dla mężczyzn i kobiet, dzięki czemu nikt nie czuje się skrępowany.
– Fit bar: miejsce spotkań, rozmów z trenerami, miejsce do zjedzenia, wypicia shake’a.
– Klub wprowadza również program  mini czytelni, gdzie każdy będzie mógł niepotrzebne mu już książki przynieść i wymienić na takie, które go interesują.

Infinity Fitness
Ul. Reymonta 22, 30-059 Kraków
www.infinityfitnesskrakow.pl
E-mail: klub@infinityfitnesskrakow.pl

Pin It

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *