Zadbaj o swoją sylwetkę z FORMOWNIĄ

autor: • 24 października 2018 • Najnowsze, ZdrowieKomentarze: (0)

W Formowni każdy znajdzie coś dla siebie – treningi personalne, crossfit, trampoliny, tabata, rowery, zajęcia dla dzieci, kobiet w ciąży czy seniorów oraz program summer forma 2018.

small001

Szukasz wyjątkowego miejsca dla osób aktywnych w Łodzi lub okolicy? Formownia to najnowocześniejszy w Pabianicach klub fitness klasy Premium usytuowany przy ulicy Zamkowej 2 w kompleksie Hotelu Fabryka Wełny.

small002 small003 small004 small005

Dysponuje on powierzchnią 1.100 m kw. i utrzymany jest w wyjątkowym klimacie, gdzie nowoczesny styl wykończenia wnętrz doskonale łączy się z postindustrialnymi wnętrzami starej Pawelany.

Co w tym miejscu jest takiego wyjątkowego? Klub cechuje indywidualne podejście do klienta, profesjonalna obsługa i najlepszej jakości sprzęt. Uwzględniając potrzeby i cele klubowiczów jest miejscem, w którym propagowany jest zdrowy styl życia.

small014

SALA GŁÓWNA KLUBU PODZIELONA JEST NA CZTERY GŁÓWNE STREFY:

=> strefę cardio, której znajduje się sprzęt najnowszej generacji marki Life Fitness

=> strefę treningu cross, której głównym punktem jest cross cage przeznaczony specjalnie do tego rodzaju ćwiczeń. Dodatkowo strefa wyposażona jest w sprzęt, tj. kettlebells, battle ropes, power bagi, trxy, slam balle, piłki lekarskie, skrzynie plyometryczne oraz m. in. dwa ergometry wioślarskie firmy Concept2

=> strefę wolnych ciężarów, w której znajduje sprzęt oraz maszyny marki Life Fitness, przeznaczone głównie do treningu siłowego (maszyny siłowe, ławeczki, sztangi, hantle)

=> strefę treningu personalnego, gdzie osoby ceniące sobie odrobinę prywatności mogą przeprowadzić swój indywidualny trening, bądź skorzystać z pomocy trenera personalnego.

small013

W KLUBIE ZNAJDUJĄ SIĘ TAKŻE DWA STUDIA DO ZAJĘĆ GRUPOWYCH:

=> pierwsze z nich przeznaczone głownie do zajęć cyclingu. Wyposażone jest w 20 rowerów firmy Tomahawk oraz ekran wyświetlający prawdziwe trasy wyścigów oraz piękne widoki.

=> drugie studio poświęcone jest formom wzmacniającym i tanecznym, w którym odbywają się takie zajęcia jak step, tbc, body bar, fit ball, a także inne.

small006 small007 small008 small009

Integralną częścią klubu są dwa turniejowe korty do squash’a renomowanej firmy ASB, które są jedynymi tego typu kortami w województwie.

small011 small012

Przestronna recepcja i lobby pomogą zrelaksować się po ciężkim treningu, regenerując siły przekąskami z tutejszego FIT Baru. Ponadto każdy z klubowiczów ma możliwość skorzystania z sauny koedukacyjnej znajdującej się między szatniami.

Po więcej informacji zapraszamy na oficjalny profil FORMOWNI na FB!

small010

Pin It

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *