WYDARZENIE: Jak skutecznie budować markę?

autor: • 27 kwietnia 2017 • NajnowszeKomentarze: (0)

Już 9 maja na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu Aneta Zadroga i Anna Chodacka poprowadzą warsztat dla projektu b4KwB – „Skuteczne budowanie marki”.

Opowiedzą uczestnikom o własnych doświadczeniach w budowaniu marki, prawdziwej i praktycznej stronie biznesu, negocjacjach, a także wraz z uczestnikami przeprowadzą praktyczne ćwiczenia z komunikacji w biznesie.

Platforma spotkań b4KwB to niepowtarzalna okazja do przełamywania swoich barier, kształcenia postaw, czy też nabywania praktycznych umiejętności niezbędnych w przyszłej karierze zawodowej.  W tym roku organizując spotkania, debaty i warsztaty chcemy stworzyć przestrzeń do partnerskiej rozmowy i nawiązania kontaktu pomiędzy absolwentami i studentami KwB – społecznością, która tworzy historię oraz przyszłość naszej specjalności!

Projekt b4KwB skierowany jest przede wszystkim do studentów oraz absolwentów specjalności Komunikacja w Biznesie na UEP, ale nie tylko! Część wydarzeń będzie miała charakter ogólnodostępny.

Aneta Zadroga i Anna Chodacka to współwłaścicielki Grupy Medialnej LIFESTYLE, wydawczynie mediów oraz książek biznesowych, poradnikowych, kulinarnych. Promotorki kobiecej przedsiębiorczości, pomysłodawczynie i twórczynie marki SUKCES JEST KOBIETĄ, autorki 3 wydań książki o tym tytule, które od 3 lat wychodzą naprzeciw potrzebom kobiet biznesu w Polsce, organizując konferencje, konwencje i seminaria oraz poszerzając wiedzę biznesową odbiorczyń projektu.

KONIN7

Od kilku lat również organizatorki targów fitnessowych, wydawczynie książek i mediów promujących zdrowy styl życia. Twórczynie kampanii marketingowych firm i marek skierowanych do grona ludzi dbających o zdrowie i kondycję fizyczną, doradczynie biznesowe, promotorki liderów opinii i trendseterów z branży „fit”. Realizatorki programów telewizyjnych. Twórczynie i realizatorki ogólnopolskich kampanii społecznych na rzecz osób niepełnosprawnych. Producentki sesji zdjęciowych, projektów wideo na potrzeby mediów internetowych, projektów podróżniczych, modowych i lifestyle’owych. Z wykształcenia i pasji dziennikarki i publicystki, absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego, wieloletnie współpracowniczki ogólnopolskich mediów informacyjnych, gospodarczych i lifestyle’owych.

poznan

Więcej informacji o warsztacie „Skuteczne budowanie marki” znajdziecie na wydarzeniu:
https://www.facebook.com/events/1393696080686654/

Aktualności i informacje o całym projekcie, znajdziecie na fanpage’u:
https://www.facebook.com/b4KwB/

Pin It

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *