Wszystko o bieganiu

autor: • 24 marca 2016 • Lifestyle, NajnowszeKomentarze: (0)

Rozpoczęcie przygody z bieganiem nie dla każdego jest proste. Kiedy już jednak zaczniemy, wpłynie to na wszystkie sfery naszego życia. Jak to zrobić? Czas poznać gotowy „Przepis na bieganie” Małgorzaty Majewskiej

Bieganie może zmienić w życiu każdego z nas właściwie wszystko. O tym czy to będą zmiany na lepsze decydujemy jednak sami. Aby osiągnąć oczekiwane efekty i przede wszystkim zaprzyjaźnić się ze swoim ciałem potrzeba oczywiście naszego zaangażowania. Wszystko da się jednak zaplanować. O tym, jak to zrobić i na co zwrócić szczególną uwagę przeczytać można w książce „Przepis na bieganie”, która ukaże się już 30 marca.

„Przepis na bieganie” to ponad 80 zdrowych i prostych przepisów, które przydać się mogą każdemu, niezależnie od tego czy biega całe swoje życie czy dopiero zaczyna swoją przygodę z tą aktywnością. Jakie są te przepisy? Pełne rozkoszy, namiętności i radości z życia, ponieważ, jak przekonuje autorka, takie też powinno być jedzenie. Książka zawiera także porady dotyczące tego, jak zacząć przygodę z bieganiem tak, by nie nabawić się kontuzji i w jakim tempie wprowadzać zmiany żywieniowe. Nie zabraknie również praktycznych informacji o tym, po co sięgać zarówno przed biegiem, po jego zakończeniu oraz w trakcie. Znajdą w niej cenne informacje ci, którzy kochają bieganie bez żadnych konkretnych powodów, jak i ci oczekujący, że pozwoli im ono zrzucić zbędne kilogramy.

O tym, że bieganie jest dobre na wszystko przekonuje wspomniana Małgorzata Majewska, która jeszcze niedawno walczyła z kontuzją kręgosłupa. Od czterech lat regularnie biega i ma za sobą 7 maratonów. Choć wcześniej twierdziła, że bieganie nie jest dla niej i kojarzyło jej się z czymś nieprzyjemnym to teraz z chęcią organizuje każdy swój kolejny trening, a do tego propaguje zdrowy styl życia.

Źródło: Wydawnictwo ZNAK

Pin It

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *