Wiedza i sukces w praktyce

autor: • 24 maja 2018 • Lifestyle, NajnowszeKomentarze: (0)

Po raz kolejny zapraszamy Państwa na Akademię Wiedzy i Sukcesu. Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się w czwartek 7 czerwca 2018 roku na Uczelni VISTULA w Warszawie, która została Partnerem merytorycznym wydarzenia.

Uczestniczki Akademii będą mieć okazję do nabycia m.in. praktycznej wiedzy pomocnej w prowadzeniu własnej działalności firmy, dowiedzą się, jak kreować swój wizerunek, jak obserwować rynek i dostosować do jego potrzeb swój biznes, a także jak zwiększyć sprzedaż i jak budować relacje – te biznesowe i te osobiste.

Książka „Sukces jest Kobietą. Pasja, biznes, inspiracja”, 4. edycja ogólnopolskiego projektu, która była przyczynkiem do realizacji Akademii Wiedzy i Sukcesu to zbiór kilkudziesięciu wywiadów z przedsiębiorczymi Polkami, które w ekskluzywnych rozmowach odtajniają historie budowania swoich firm i marek. To także zbiór bardzo trafnych uwag i spostrzeżeń na temat kobiecej przedsiębiorczości i kobiet na rynku pracy.

– Rozmowy w tej edycji „Sukces jest Kobietą”, to prawdziwa skarbnica wiedzy i kilkadziesiąt „case studies”, które są przykładem m.in. tego jak biznes rozpocząć, przetrwać chwile kryzysu czy jak potencjał firmy rozwinąć. To unikalna wiedza! – mówi Anna Chodacka-Penier, kierownik projektu, z Grupy Medialnej Lifestyle. – „Sukces jest Kobietą. Pasja, biznes, inspiracja” to potężna dawka motywacji do działania – dodaje.

Publikacji i działaniom promującym kobiecą przedsiębiorczość towarzyszy Akademia Wiedzy i Sukcesu.

– Akademia, to kolejny z elementów projektu „Sukces jest Kobietą”, który wdrażamy w życie. Oprócz dużej dawki motywacji i inspiracji, które można znaleźć co roku w książce, chciałyśmy dać kobietom także praktyczną wiedzę niezbędną do budowania własnego biznesu. Odpowiedzieć na najprostsze, a jednocześnie najtrudniejsze pytania: Jak się do tego wszystkiego zabrać i z jakich rozwiązań skorzystać, kiedy już uda nam się wystartować – podkreśla Aneta Zadroga, pomysłodawczyni projektu „Sukces jest Kobietą”, wydawca książki.

Patronami i Partnerami Akademii są takie instytucje, firmy marki, jak:

Partnerem Głównym obecnej edycji Akademii w 2018 roku została Grupa Uczelni VISTULA.

Program Akademii Wiedzy i Sukcesu 2018: Sukces w Praktyce:

9.00-9.45 – rejestracja uczestników
9.45-10.00 – otwarcie Akademii przez Panią Anetę Zadrogę i Panią Annę Chodacką-Penier oraz Władze Uczelni
10.00-10.45 – Olga Wilińska, Prezes Zarządu Agencji Reklamowej IBI.pl sp. z o.o. – „Reklama online czy offline?”
10.55-11.40 – Jolanta Żyśko, Rektor Szkoły Głównej Turystyki i Rekreacji z Grupy Uczelni Vistula – „Marzenia i sukces nie mają granic”
11.50-12.35 – Monika Toczyńska, Prezes Kancelarii Audi x Polska sp. z o.o. – „Zagrożenia jednoosobowej działalności gospodarczej”

PRZERWA 12.35 – 13.15 – aktywna sesja networkingowa

13.15-14.00 – Beata Gogulska, coach – „3 sprawdzone techniki na zwiększenie sprzedaży w Twoim biznesie”
14.10-14.55 – Marzena Miaśkiewicz, Prezes Doceo Sp. z o.o. – wykład motywacyjny „O sile kobiet”
15.05-15.50 – Agnieszka Nowak-Motyka, Tomasz Brodziak, Kotrak S.A. – „Dywersyfikacja produktów i rynków”
16.00-16.30 – konkurs z nagrodami rzeczowymi oraz zakończenie Akademii

 

 

Pin It

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *