Under Armour na 2014 rok!

autor: • 6 grudnia 2013 • Lifestyle, NajnowszeKomentarze: (0)

3 i 4 grudnia w Krakowie na specjalnym meetingu zorganizowanym przez MMSPORT i markę Under Armour, prezentowane były kolekcje najdynamiczniej rozwijającej się obecnie marki ubrań treningowych Under Armour na 2014 rok!

Spotkanie rozpoczęła prezentacja marki Under Armour, pozycji i planów globalnych oraz europejskich na 2014 rok. Później była pora na prezentację kolekcji w wydaniu damskim i męskim, prezentację akcesoriów, obuwia, a także kolekcji dziecięcej. Specjalną atrakcją przygotowaną dla uczestników było spotkanie i dyskusja z: Tomaszem Frankowskim, Jackiem Bilczyńskim, Andrzejem Gąsienicą – Danielem, Tomaszem Kowalczykiem i Maciejem Maciantowiczem. Specjalne życzenia na ten wieczór przesłał także pracujący nad formą Karol Serwin oraz Damian Janikowski, przebywający na zgrupowaniu w Zakopanem.

Wieczorem 3 grudnia na uczestników spotkania czekały już tylko sportowe emocje. W klubie Squash4You zlokalizowanym przy nowym biurze MMSPORT, odbył się wieczór sportowy, w ramach którego można było spróbować swoich sił w „OLIMPIADZIE UA”. Uczestnicy zmierzyli się z własnymi słabościami w Maratonie Fitnessu z Jackiem Bilczyńskim – najpopularniejszym trenerem i dietetykiem w Polsce, była też możliwość treningu squasha z mistrzami Polski oraz gry w piłkę z jednym z najlepszych polskich piłkarzy Tomkiem Frankowskim.

UA-ikona DSC_3846 DSC_3837 DSC_3789 DSC_3612DSC_4062

Zdjęcia autorstwa Piotra Dziurzyńskiego

Pin It

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *