Rusza kampania społeczna #JestemPewna

autor: • 23 lutego 2024 • Kobieta, NajnowszeKomentarze: (0)

22.02.2024 r. w Domu Mody KLIF w Warszawie odbyła się premiera kampanii społecznej #JestemPewna, zrealizowanej w ramach już dziesięcioletniej inicjatywy Sukces jest Kobietą.

Wieczór rozpoczął wernisaż w Zbylut Galerii w DM KLIF. W otoczeniu sztuki i dzieł fantastycznych artystów, których prace można podziwiać w Galerii, znalazły się plakaty Bohaterek kampanii #JestemPewna, na których każda z nich podzieliła się swoim osobistym mottem, dotyczącym pewności siebie – zawodowej i życiowej. – Jestem dumny, że mogę gościć tak wyjątkowe kobiety z tak ważnej okazji – powiedział Bogdan Żurek, właściciel Zbylut Galerii.

Po wernisażu odbyła się merytoryczna debata o roli pewności siebie w codziennym życiu. To zaś w ramach inicjatywy K2 Spotkania na Szczycie z udziałem Bohaterek kampanii. Rozmowę poprowadziła Małgorzata Ohme, prezenterka, dziennikarka i psycholożka. – Pewność siebie jest nam potrzebna. Musimy się jej uczyć i budować ją w sobie, uczmy tego dziewczynki od dziecka – mówiła prowadząca.

– Dziękuję wyjątkowym Bohaterkom kampanii i najlepszemu Zespołowi świata za kolejny wyjątkowy i wyróżniający się na polskim rynku medialnym projekt, który małymi krokami przybliża Polki do zajmowania faktycznie należnego im miejsca w przestrzeni biznesowej – podkreśliła Aneta Zadroga, pomysłodawczyni kampanii, prezeska GM Lifestyle.

Dagmara Wójcik-Jędrzejewska, koordynatorka kampanii dodała: – Dziękuję pomysłodawczyni całej akcji, tej i wszystkich innych, w ramach inicjatywy Sukces jest Kobietą – Anecie Zadroga za stworzenie silnej marki, która przez swoje działania pr-marketingowe niesie dobre świadectwo o przedsiębiorczości Polek i Polaków. Jestem pewna, że i tym razem głos przedsiębiorczych Polek zostanie usłyszany!

Zdjęcia z kampanii można osobiście cały czas podziwiać w Zbylut Galerii w Domu Mody KLIF w Warszawie. Wiosną na rynku ukaże się 9. edycja książki SUKCES JEST KOBIETĄ – Łączy nas Biznes, w której znajdą się obszerne wywiady ze wszystkimi Bohaterkami kampanii. Inicjatywa będzie również promowana przez cały 2024 rok na wydarzeniach, konferencjach i warsztatach w całej Polsce, które podejmują temat kobiet z biznesie.

Bohaterkami kampanii społecznej #JestemPewna są:

Bogumiła Sroka, Brylantowa Managerka marki Forever (FLP), Sylwia Mokrysz, Prokurent firmy MOKATE S.A., Mirella Piwiszkis, Założycielka firmy INSPIRE, Krystyna Szeja, Założycielka firmy budowlanej BAKS, Sylwia Pikul, Współtwórczyni marki VIP Dystrybucja, Wioletta Podstawka, Central Eastern Europe Recruitment Centre Lead, DHL Supply Chain, Agata Wydmańska, Head of Marketing&Communications CEE, DHL Supply Chain, Katarzyna Matuszewska, Operation Excellence Director CEE, DHL Supply Chain, Agnieszka Owczarek, Prezeska w QUAEL Sp. z o.o., Agnieszka Kośnik-Zając, Twórczyni marki BABIANA, Beata Hudziak-Nagórska, Prezeska Kancelarii 8TAX, Katarzyna Szulim, Prezeska Commfort Safety, Monika Chajęcka, Prezeska WelcomeFinance, Danuta Ochał, Wiceprezeska firmy LaserTec S.A., Joanna Nogaj-Ossowska, Kosmetologia medyczna i estetyczna, Wioletta Flach, Prezeska marki Chlordioxid Academic Polska, Marzena Kulesza, założycielka marek: Qul-Dent i MA PERLA. Gościnią specjalną podczas prmiery była Klaudyna Cichocka-Volkov, Założycielka alternatywnej szkoły podstawowej Łobuziaki we Wrocławiu.

***

Rozwinięcia Bohaterek do motta #JestemPewna, bo…

Mirella Piwiszkis – #JestemPewna, bo działam. Bezczynność bowiem rodzi wątpliwości i strach.

Sylwia Mokrysz – #JestemPewna, bo działam zgodnie ze swoim sercem.

Agnieszka Owczarek – #JestemPewna, że pewność siebie budujemy w oparciu o przekonanie o samym sobie.

Agnieszka Kośnik-Zając – #JestemPewna, że siła tkwi w determinacji, odwaga w nowych wyzwaniach, satysfakcja w spełnianiu marzeń.

Monika Chajęcka – #JestemPewna, wiem, że pozytywna energia i dobre relacje z ludźmi zawsze budują biznes, gospodarkę i szczęście.

Agata Wydmanska – #JestemPewna, bo widzę siłę kobiet manifestującą się w naszej zdolności do przezwyciężania trudności i wspierania się nawzajem w każdym wyzwaniu.

Katarzyna Matuszewska – #JestemPewna, bo wiem, że mam wpływ i że razem możemy więcej.

Wioletta Podstawka – #JestemPewna, bo szukam i znajduję plusy w każdej sytuacji.

Katarzyna Szulim – #JESTEMPEWNA, bo… doświadczanie życia jest najlepszą siłą napędową tego pewnika.

Bogumiła Sroka – #JestemPewna, bo wierzę w ludzi i ich potencjał. Inspiruję do działania, tworzenia i budowania lepszego świata, opartego na współpracy i empatii.

Krystyna Szeja – #JestemPewna, bo wiem kim jestem.

Joanna Nogaj – #JestemPewna, bo wierzę w siebie, posiadam wiedzę, umiejętności i najważniejsze… zaufanie Klientek.

Wioletta Flach – #JestemPewna, że najważniejszą cechą pewności siebie jest wiara w siebie i w to, co robimy. Dzięki niej osiągamy obrany cel i spełniamy marzenia.

Beata Hudziak – #JestemPewna, bo wiem, że niemożliwe nie istnieje.

Sylwia Pikul – #JestemPewna, że sukces jest moim przeznaczeniem.

Marzena Kulesza – #JestemPewna, bo jestem kobietą, która ma poczucie własnej wartości.

Danuta Ochał #JestemPewna, że opanowanie przekłada się na działanie, a to zwiększa poczucie własnej wartości i pewność siebie.

Kilka Bohaterek postanowiło rozwinąć swoją opinię o pewności siebie. Oto, co powiedziały:

Agnieszka Owczarek: #JestemPewna, że pewność siebie budujemy w oparciu o przekonanie o samym sobie. Nigdy nie możemy dać sobie wmówić, że czegoś nie możemy, czegoś się nie da. Wszystko to kwestia znalezienia odpowiedniego rozwiązania.

Katarzyna Szulim: #JESTEMPEWNA, bo… doświadczanie życia jest najlepszą siłą napędową tego pewnika Im więcej sytuacji nas spotka, z im większą ilością sytuacji musimy sobie poradzić – tym ta Pewność jest mocniej w nas ugruntowana! Żyję, doświadczam to WIEM!

Krystyna Szeja: #JestemPewna, bo wiem kim jestem. Jestem silna i znam siebie. Przekraczając kolejne granice zawsze pozostaję sobą i jestem z tego dumna.

Sylwia Pikul: #JestemPewna, że sukces jest moim przeznaczeniem. Ciągle pokonywanie linii odwagi to ekscytujący moment w moim życiu. Ciągły rozwój duchowy i osobisty dodaje mi pewności siebie.

Marzena Kulesza: #JestemPewna, bo jestem kobietą, która ma poczucie własnej wartości. Umiem dostrzegać piękno, patrzeć w nadchodzące słońce i pójść drogami, o których marzę, a w tym pomaga mi moja siła, wiara i uśmiech na twarzy.

Partnerami premiery kampanii #JestemPewna są: Zbylut Galeria i Dom Mody Klif Warszawa, inicjatywa K2 Spotkania na szczycie, Fundacja Ekoenergetyka, Hotel „Białowieski” Conference, Wellness & SPA, Klaudyna Cichocka-Volkov, Forever Living Products, kosmetyki naturalne Uzdrovisco, Wydawnictwo Insignis oraz Club Ritual w Warszawie.

 

Pin It

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *