Piękno odkryte na nowo: niezwykła akcja społeczna

autor: • 17 grudnia 2019 • Kobieta, NajnowszeKomentarze: (1)

Anna Beck, twórczyni i właścicielka marki JUST BECK, na co dzień pomaga Kobietom odkryć ich życiu piekno na nowo. Poza prowadzeniem biznesu, ta wyjątkowa Kobieta Sukcesu, Bohaterka Akcji Motywacyjnej „7 WSPANIAŁYCH” i jedna z wiodących postaci 6. edycji książki „SUKCES JEST KOBIETĄ”, angażuje się w wiele akcji charytatywnych wspierających te z nas, które poświęcają często wiele tygodni, miesięcy i lat na opiekę nad swoimi ukochanymi, chorymi dziećmi!

Oto metamorfoza mamy dziecka chorego przewlekle na serce, na co dzień mieszkających w Centrum Zdrowia Dziecka w oczekiwaniu na serduszko!

Spektakularny, pełen wzruszeń dzień metamorfozy Agnieszki Staniszewskiej dobiegł końca!

– Naładowane często trudnymi emocjami chwile, zostaną w Nas na długo. Podążając za naszą misją wspierania kobiet, wydobywania ich piękna i podnoszenia im samooceny zostałyśmy głównym reżyserem i wykonawcą tej wyjątkowej akcji. Ofiarowałyśmy mamie przewlekle chorego dziecka chwile dla siebie. Ponad 2,5 roku mieszkają wraz z synkiem w Centrum Zdrowia Dziecka oczekując na serduszko – mówią organizatorki akcji! – Nie trudno więc sobie wyobrazić, że życie Agnieszki kręci się w 100 procentach do około szpitalnej, smutnej choć pełnej nadziei codzienności.

Jeden dzień zaczął się jednak inaczej niż dziesiątki tych, które Agnieszka zna nazbyt dobrze. Tego bowiem dnia bladym świtem, a dokładnie od 5 rano rozpoczęła się niezwykła przygoda.

– Wszyscy pracowaliśmy nad wizerunkiem Agnieszki pełna parą: włosy, paznokcie, make up, stylizacje… Podarowaliśmy tej pięknej kobiecie czas i atencję, której tak bardzo jej brakowało. Było bardzo zabawnie, momentami bardzo wzruszająco, by na końcu efekt zaparł nam dech w piersiach – podkreślają realizatorki akcji. – Cud wsparcia osób życzliwych tej akcji przybrał namacalnych kształtów, które możecie dziś zobaczyć na własne oczy. My też dostałyśmy prezent od Agnieszki, być może większy niż ten, który wraz z darczyńcami jej ofiarowaliśmy. Otóż w codziennej gonitwie zapominamy często, że jesteśmy szczęśliwe… My dzięki Tobie Agnieszko sobie o tym przypomniałyśmy!

Bez Waszej pomocy wiele byśmy jednak nie zdziałały, dlatego:

Dziękujemy Ci Anna Ojer, kobieto z sercem na dłoni❤ – wspierasz na co dzień rodziców dzieci chorych w Warszawskim Centrum Zdrowia Dziecka, założycielka fundacji SOS – MIESZKAŃCY WAWRA RODZICOM Z CZD. Uwielbiam Cię i podziwiam od pierwszego spotkania!

Dziękujemy Mamom, które licznie zgłaszały kandydatury pod postem zapowiadającym tą metamorfozę.
W dużej liczbie byłyście zgodne co do wyboru Agnieszki i to Wy finalnie wybrałyście właśnie ją❤️

Niemarkowy Fryzjer @Karol Wojciechowski Eleven Australia Polska – za profesjonalizm najwyższych lotów, Karol Twoja praca jest twoją najlepszą wizytówką – dziękujemy również za profesjonalny zestaw kosmetyków dla bohaterki❤️

Betty Makeupart Beata Magnuszewska OCZY głównej bohaterki mówią same za siebie, Beata jesteś niesamowita!

Sharley Medical Clinic & Day SPA Magda Bogulaki pakiet zabiegów dla Mamy jest wspaniałym prezentem i dodatkową przyjemnością, aby odstresować się i odpocząć, SakabaRestauracja Belpasso bony do zrealizowania w restauracjach będą świetną okazją, aby ta kobieta spędziła chwilę w towarzystwie męża, którego zapewne jej brakuje. ❤

Akademia Zdrowej Skóry i Makijażu– zestaw kosmetyków MaryKay da odrobinę luksusu w codzienności i pozwoli zadbać o siebie w krótką chwilę
Le ColletENNBOW Etoile Fashion by Nashti Ashti BonChic te firmy podarowały nam stylizacje: romantyczne, codzienne, eleganckie i sportowe, które później trafiły do rąk Agnieszki jako prezent!

Dziękujemy Patrycja Wieczorek za piękne zdjęcia i jak zawsze pełen profesjonalizm❤️

Dziękujemy BAJKAStudio za miejsce do sesji!

Jest jeszcze jeden ważny temat, który chcemy poruszyć. Mianowicie trudny temat przeszczepu organów. Czujemy się w obowiązku zachęcić wszystkich do zapoznania się z tym delikatnym tematem. Ze względu na uszanowanie wyznania i poglądów innych osób pragniemy by każdy choć pomyślał o tym, że w takiej sytuacji nieszczęście jednych może być szczęściem tych drugich.
Dziś jest dzień, w którym JustBeck finalizuje ten nieprawdopodobny projekt.
Dumnie przedstawiamy Wam nieziemski efekt przemiany.
Teraz już pozostało Wam tylko oddać się przyjemności obejrzenia finału akcji.
Profesjonalną relację w mediach zawdzięczamy Sukces jest Kobietą i Party
Dzięki Wam ten wyjątkowy projekt dotrze dalej i rozniesie swój pozytywny wydźwięk hen daleko.
Sponsorzy wydarzenia to dobre dusze tego przedsięwzięcia.

W ramach lokalnej akcji #SOSmieszkańcyWawraRodzicomCZD
pod patronem Firmy Just Beck i  Anna Ojer  z przyjemnością finalizujemy i przedstawiamy Wam Kochani wyniki metamorfozy.
Dziękujemy , że to Wy pomogliście nam wybrać tę jedną kobietę, która od ponad dwóch lat mieszka w szpitalu , czeka na serce dla swojego synka.
Jest to dla nas bardzo wzruszająca akcja, do której zaangażowało się wiele osób, wiele firm. Postaramy się wnieść w Pani życie choć odrobinę przyjemności. Pomóc w taki sposób jak możemy.
Pomaganie tym, na których zależy nam najbardziej może dać inspiracje na całe życie.
Pamiętajmy DOBRO WRACA!

Pani AGNIESZKA STANISZEWSKA została zwyciężczynią naszej akcji Metamorfoza z Just Beck.

Na świecie zawsze jest jakieś miejsce dla tych, którzy chcą dzielić się swoim czasem, energią, majątkiem i zaangażowaniem.

Przed nami wyniki metamorfozy!
Dziękujemy, że to Wy pomogliście nam wybrać tę jedną z WAS. Wasze zgłoszenia bardzo nam pomogły.
Ja nie wiem jak my sami mielibyśmy to zrobić.

Od ponad dwóch lat mieszka w szpitalu, czeka na serce dla swojego synka. Nie trudno sobie wyobrazić z jakim stresem boryka się na co dzień.
Dlatego postaramy się abyś miło wspominała ten dzień do końca życia.

Pani GRATULUJEMY – jesteś zwyciężczynią naszej akcji „Metamorfoza z Just Beck”.

Jest to dla nas bardzo wzruszająca akcja, do której zaangażowało się wiele osób, wiele firm. Postaramy się wnieść w Pani życie choć odrobinę przyjemności. Pomóc w taki sposób jaki potrafimy.

Pomaganie tym, na których zależy nam najbardziej może dać inspiracje na całe życie.
Pamiętajmy DOBRO WRACA

Na świecie zawsze jest jakieś miejsce dla tych, którzy chcą dzielić się swoim czasem, energią, majątkiem i zaangażowaniem.

www.sklep.justbeck.com.pl

 

 

Pin It

Podobne artykuły

One Response to Piękno odkryte na nowo: niezwykła akcja społeczna

  1. Ojer Anna pisze:

    Aniu Beck bardzo dziękuję za to co zrobiłaś ♥. Jesteś niesamowita. To ja podziwiam Ciebie jak stworzyłeś swoją firma jak ja prowadzisz i jak pamiętasz i myślisz o kobietach które potrzebują impulsu do zmiany. I ty właśnie dajesz ten impuls.
    Dziękuję również wszystkim sponsorom którzy zaangażowali się ten projekt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *