Paulina Woźniak: Mój apetyt na życie!

autor: • 8 listopada 2019 • Lifestyle, NajnowszeKomentarze: (0)

Ta Bohaterka Akcji „7 WSPANIAŁYCH” to uosobienie aktywności i wzór pozytywnego myślenia. Każdą przeszkodę traktuje jak wyzwanie i możliwość wyciągnięcia cennej lekcji.

Nie traci czasu na zamartwianie się, zawsze, nawet w kryzysowych sytuacjach, skupia się na tych dobrych rozwiązaniach, które dzięki kryzysowi mogą przyjść. Energia to jej drugie imię. Ale w tym wszystkim jest również konsekwencja, precyzja i profesjonalizm, którego od Pauliny Woźniak będą mogły nauczyć się nasze Czytelniczki!

CEO Coders House, miłośniczka IT i Blockchain. Mama i szefowa, rozwój firmy sprawia, że jako businesswoman nabiera wiatru w żagle.

O swojej pracy mówi:

Siłą napędową są dla mnie właśnie te mniejsze i większe sukcesy, które pojawiają się na mojej zawodowej drodze. Nie ma nic piękniejszego od poczucia, że praca przynosi pożądane rezultaty. Fakt, że zdobywamy zaufanie klientów i podbijamy nowe rynki sprawia, że nasza firma nabiera wiatru w żagle a mi dodaje skrzydeł.

Przedstawiamy Wam mini backstage sesji, która odbyła się kilka tygodni temu w Nowym Jorku, a której efekty poznamy już 13 grudnia podczas uroczystej Gali!

Pin It

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *