Nowości dla uśmiechu!

autor: • 2 lipca 2020 • Najnowsze, UrodaKomentarze: (0)

BAKING SODA + OPTYCZNY ROZJAŚNIACZ = MOC UŚMIECHU w paście do zębów whiteON DOUBLE WHITE

„Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutny, ponieważ nigdy nie wiesz, kto się może zakochać w Twoim uśmiechu”
Gabriel Garcia Marquez

Płynący z serca uśmiech sprawia, że wyglądamy atrakcyjnie, nasze rysy łagodnieją, a twarz staje się rozpromieniona. Wiemy, że śmiech poprawia nastrój i wywołuje uczucie szczęścia. Jest naukowo udowodnione, że podczas uśmiechu nasz mózg uwalnia endorfiny. Dlatego im więcej się uśmiechasz, tym lepsze są Twoje relacje z innymi.

Podejmij wyzwanie. Uśmiechaj się jak najczęściej. Obniżając napięcie poprawisz swój nastrój nawet o 30%. W domu, w pracy przed laptopem, w autobusie, na spacerze miej uśmiech na twarzy. Niektórzy eksperci zalecają, aby każdy śmiał się przez 15 do 20 minut dziennie
i traktował to tak, jak regularne ćwiczenia. Początkowo poczujesz się dziwnie, ale z czasem będzie coraz lepiej. Podczas uśmiechania się uruchomić można aż 53 mięśnie twarzy. Trening czyni mistrza. Nie obawiaj się: uśmiech jest zaraźliwy, ale bezpieczny.

PRZYSZŁOŚĆ WYBIELANIA ZĘBÓW BEZ RYZYKA USZKODZEŃ SZKLIWA

whiteON DOUBLE WHITE
BAKING SODA+OPTYCZNY ROZJAŚNIACZ

Połączenie składników OPTYCZNY ROZJAŚNIACZ + BAKING SODA umożliwia uzyskanie natychmiastowego efektu wybielania zębów i jednoczesne utrwalanie go w kolejnych dniach. Optyczny rozjaśniacz powoduje, że nasze zęby są bielsze już po pierwszym zastosowaniu pasty Baking soda w połączeniu z PAP (kwasem ftalimido-peroksykapronowym) utrwala efekt wybielania poprzez odwrócenie głębokich pożółknięć szkliwa nagromadzonych w efekcie długotrwałego picia kawy, herbaty, wina, palenia papierosów, jedzenia owoców. Regularne stosowanie pasty whiteON DOUBLE WHITE pozwala także usunąć ciemne przebarwienia nazębne oraz zapobiega formowaniu się nowych przebarwień szkliwa.

SKŁADNIKI AKTYWNE

– BAKING SODA + OPTYCZNY ROZJAŚNIACZ
– Soda oczyszczona (wodorowęglan sodu) jest jednym z najbardziej popularnych ekologicznych środków czyszczących. Bezpieczna dla otoczenia ma właściwości czyszczące i odkażające.
– FLUOREK SODU – wzmocnienie szkliwa, ochrona przeciwpróchnicza
– Innowacyjny PAP (kwas ftalimido-peroksykapronowy) – łagodne dla szkliwa wybielanie

 

whiteON BLACK GOLD – złoto zawsze na czasie ekskluzywna formuła czarnego żelu z lśniącymi drobinkami złota w paście do zębów

Czy kolory mogą mieć związek z charakterem człowieka? Niektóre na pewno. My w to wierzymy. A nawet wiemy, że osoba, która identyfikuje się z kolorem złotym jest spełniona w życiu zawodowym i prywatnym, szlachetna i szczęśliwa.

Złoto jest m.in. symbolem niezniszczalności, doskonałości, bogactwa i wiedzy tajemnej. Dlatego w nowej paście do zębów whiteON BLACK GOLD użyliśmy zaawansowanej formuły z unikalną technologią wybielania, opartej na nowoczesnej kombinacji składników takich jak: 22 karatowe złoto koloidalne z aktywnym węglem i innowacyjnym PAP (kwasem ftalimido-peroksykapronowym). Taka postać złota stosowana jest do celów medycznych już od starożytności. Nic dziwnego, że celem życia alchemików było wynalezienie “złotego eliksiru” przywracającego młodość i zdrowie. A Chińczycy uzupełniali niedobór złota
w organizmie, jedząc ryż gotowany ze złotą monetą.

PRZYSZŁOŚĆ WYBIELANIA ZĘBÓW BEZ RYZYKA USZKODZEŃ SZKLIWA

whiteON BLACK GOLD
22K złoto z aktywnym węglem

– zaawansowana formuła z unikalną technologią wybielania oparta na nowoczesnej kombinacji 3 składników: 22k złoto koloidalne, węgiel aktywny i PAP (kwas ftalimido-peroksykapronowy).

  • formuła czarnego żelu z lśniącymi drobinkami złota wybielają zęby już w 10 dni, pomagając eliminować przebarwienia będące efektem picia kawy, wina, herbaty, palenia papierosów i jedzenia owoców działa antybakteryjnie dzięki zawartości węgla i złota zapewnia ochronę przed rozwojem bakterii, które są odpowiedzialne za nieprzyjemny oddech i formowanie płytki nazębnej wybiela zęby nawet w miejscach trudno dostępnych dla szczoteczki, chroniąc przed powstawaniem kolejnych przebarwień łagodnie poleruje i wygładza szkliwo – zęby stają się gładsze i bielsze oraz lśniące pozostawia uczucie dentystycznej czystości i świeżości
    100% bezpieczeństwa dla szkliwa bez nadtlenków skuteczność potwierdzona badaniami pod nadzorem stomatologów profesjonalne rezultaty w domu

SKŁADNIKI AKTYWNE

– FLUOREK SODU – wzmocnienie szkliwa, ochrona przeciwpróchnicza
– ZAWARTOŚĆ WĘGLA I ZŁOTA – aktywność antybakteryjna
– ZŁOTO KOLOIDALNE jest zawiesiną mikroskopijnych cząsteczek złota w wodzie destylowanej.
– PAP (kwas ftalimido-peroksykapronowy) – łagodne dla szkliwa wybielanie

PAP jest opatentowanym składnikiem, który atakuje nienaturalne podwójne wiązania, powodujące przebarwienia zębów. Składnik rozpuszcza przebarwienia obecne w szkliwie w delikatny i skuteczny sposób. Dzieje się to na drodze utleniania związków zwanych chromoforami, posiadających w swojej strukturze wiązania podwójne, ulegające pod jego wpływem rozpadowi. Chromofory, czyli związki barwne, stanowią zbiór substancji chemicznych, obecnych w takich używkach jak kawa, herbata, coca-cola, czerwone wino. Reakcje utlenienia prowadzą do powstania bezbarwnych związków. Tym samym zęby uzyskują jaśniejszy odcień. W ten sposób powierzchnia zęba zostaje wybielona, a plamy usunięte. Cząsteczki PAP, w przeciwieństwie do intensywnie abrazyjnych składników wybielających, w nieinwazyjny sposób zmniejszają widoczność przebarwień nadając naturalnie biały uśmiech.

Pin It

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *