Nowa aplikacja zachęca do aktywności

autor: • 8 marca 2023 • Najnowsze, ZdrowieKomentarze: (0)

Grupa młodych 17-letnich entuzjastów sportu, którzy postanowili połączyć swoją pasję z chęcią pomocy innym opracowała aplikację zachęcającą do aktywności fizycznej.

– Nasza przygoda z Treningatorem rozpoczęła się wraz z udziałem w ogólnopolskiej Olimpiadzie Zwolnieni z Teorii. Chcieliśmy stworzyć coś wyjątkowego, co będzie pomagać ludziom w praktykowaniu zdrowego stylu życia, a jednocześnie pozwoli nam wykorzystać nasze umiejętności programistyczne i wiedzę sportową – mówią młodzi twórcy aplikacji. – W efekcie naszej pracy powstała aplikacja internetowa, która pozwala użytkownikom na stworzenie spersonalizowanego planu treningowego dostosowanego do ich indywidualnych potrzeb i celów. Chcieliśmy, aby nasz projekt był innowacyjny i łatwy w użyciu, dlatego postawiliśmy na prostotę i intuicyjny, nowoczesny interfejs – dodają.

Generator treningów zaprojektowany przez młodych entuzjastów oferuje różnorodne ćwiczenia i metody treningowe, dzięki czemu każdy może dopasować swój plan do swojego poziomu zaawansowania i preferencji treningowych. Wszystkie treningi są opisane w jasny i przystępny sposób, aby użytkownicy mogli bez problemu wykonywać ćwiczenia w domu lub na siłowni.

Treningator oferuje wiele opcji, które pozwolą na dostosowanie treningu do indywidualnych potrzeb. Zaczynając od wyboru celu treningowego – czy chodzi o wyrzeźbienie mięśni, redukcję tkanki tłuszczowej, poprawę siły i wytrzymałości czy po prostu o poprawę zdrowia i samopoczucia. Następnie, użytkownik ma możliwość wyboru modelu planu treningowego (upper/lower, full body, body part split, push/pull). W kolejnym kroku, generowany trening jest jeszcze bardziej spersonalizowany, ponieważ użytkownik wybiera grupy mięśniowe, na których chce się skupić.

Ważnym elementem generatora jest również uwzględnienie stopnia zaawansowania użytkownika, co pozwala na dobre dopasowanie ćwiczeń. Na przykład, użytkownik może określić, ile pompek, przysiadów i brzuszków jest w stanie zrobić w ciągu minuty, a generator dostosuje trening do tych wartości.

Dzięki generatorowi, można skutecznie i z uśmiechem na twarzy trenować w domu lub na siłowni.

Jednak Treningator to nie tylko generator treningów. – Na naszych profilach znajdują się również ciekawe informacje i porady dotyczące zdrowia, odżywiania i aktywności fizycznej. Chcemy, aby nasza marka była nie tylko narzędziem do tworzenia planów treningowych ale i miejscem, gdzie ludzie mogą znaleźć inspirację i motywację do zmiany swojego stylu życia – wyliczają twórcy aplikacji. – Jednym z naszych najważniejszych celów jest to, aby każdy użytkownik naszej aplikacji internetowej czuł się wyjątkowo i miał pewność, że jego plan treningowy jest dopasowany do jego indywidualnych potrzeb. Zdajemy sobie sprawę, że każdy z nas jest inny i ma odmienne wymagania treningowe – podkreślają.

Zespół młodych twórców pracował ciężko przez kilka miesięcy, aby stworzyć aplikację internetową i treningi. – Od czasu do czasu zdarzają się pojedyńcze błędy, ale każdego dnia ulepszamy treści by kompletnie je wyeliminować. Wszystko napisaliśmy własnymi rękami (bez użycia żadnych kreatorów stron internetowych), z pasją i zaangażowaniem, żeby nasz projekt był unikalny i w pełni dostosowany do potrzeb naszych użytkowników. Jesteśmy bardzo dumni z efektów naszej pracy i cieszymy się, że możemy w końcu dzielić się nimi z Wami – podkreślają twórcy.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i skomponowania indywidualnego planu treningowego. Mamy nadzieję, że Treningator pomoże Wam osiągnąć cele i przyśpieszy postępy w drodze do zdrowego stylu życia. Tutaj zostawiamy link do linktr.ee, gdzie znajdują się odnośniki do naszych social oraz do Treningatora: https://linktr.ee/treningator.

Pin It

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *