Niezwykłe spotkania z Kobietami Pasji

autor: • 15 marca 2017 • Lifestyle, NajnowszeKomentarze: (0)

„Warsztaty Pełną Pasją” już za nami! Od 8 do 12 marca w Koninie trwał cykl wykładów i spotkań motywacyjnych, które skierowane były przede wszystkim do kobiet ciekawych świata i otwartych na nową wiedzę

Każdy dzień tego wydarzenia przynosił nowe spotkania z Kobietami Pasji. Podczas wykładów i warsztatów Panie opowiadały o swoich doświadczeniach, zainteresowaniach i tym, co warto zrobić, aby powalczyć o swoje marzenia i plany. Dzięki różnorodnej tematyce wykładów każdy mógł wybrać coś dla siebie, a zajęcia praktyczne pozwoliły zatrzymać wartościowe doświadczenia.

_MG_3639

Uczestniczki miały okazję nie tylko zgłębić tajemnice przedsiębiorczości, ale i nauczyć się pozytywnego myślenia czy też chwalenia własnymi osiągnięciami. To wydarzenie okazało się być również świetnym pretekstem do tego, aby wyjść z domu i świętować Dzień Kobiet w miłej atmosferze.

_MG_3679

Same wykłady i warsztaty to jednak nie wszystko. W ramach spotkań nie zabrakło także wątku fotografii – zarówno tej ujmującej emocje, otaczających nas najbliższych jak i fotografii kulinarnej, ale i florystyki – sztuki układania kwiatów. Poza tymi zajęciami kobiety miały okazję przygotować na bazie owoców i warzyw zdrowy posiłek czy własnoręcznie zapleść wianek.

_MG_3595

Wśród prelegentek nie zabrakło również właścicielek Grupy Medialnej Lifestyle. Aneta Zadroga i Anna Chodacka poprowadziły wykład „Sztuka chwalenia się swoimi osiągnięciami” oraz warsztaty „Po nitce do kłębka”. Uczestniczki tych zajęć mogły zatem zdobyć informacje m.in. na temat tego, jak wykorzystywać biznesowe okazje przy prowadzeniu własnej firmy.

_MG_3665

Prowadzące ubrała firma TARANKO.

logo taranko nowe

Pin It

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *