Miejsce dla najbardziej wymagających

autor: • 12 października 2017 • LifestyleKomentarze: (0)

Jest w stolicy Polski takie miejsce, w którym można odpocząć, zorganizować konferencję, dobrze zjeść, skorzystać z klubu fitness, a przy tym napawać się widokiem pięknych wnętrz, utrzymanych w staroangielskim stylu. Zapraszamy eleganckiego Centrum Biznesowego FORT.

Przekraczając progi tego obiektu możemy poczuć niepowtarzalny klimat londyńskiego, nowoczesnego apartamentowca, w którym króluje komfort i klasa. To wszystko znajduje się w otoczeniu przyrody, w dzielnicy Białołęka.

Wygodnie i z gustem

Miejsce to powstało specjalnie dla Gości. Dla nich właśnie przygotowano aż 159 miejsc noclegowych. Można skorzystać nie tylko z pokoi dwu- czy jednoosobowych, ale i z pokoi typu studio, w których panuje prawdziwie królewska atmosfera.

Konferencje na najwyższym poziomie

Wiele osób trafia tam jednak dzięki konferencjom czy szkoleniom, z których słynie Centrum Biznesowe FORT. Do dyspozycji organizatorów tego rodzaju spotkań jest osiem sal konferencyjnych, które mieszczą od 20 do 400 osób. Uczestnicy z pewnością docenią nie tylko wysoki standard poszczególnych pomieszczeń, ale i jego wyposażenie multimedialne czy wsparcie techniczne. Bez trudu można tam również zorganizować targi czy wystawy.

Coś dla smakoszy

W trakcie poszczególnych wydarzeń czy też podczas zwykłego pobytu ważne jest… jedzenie. FORT Restauracja, a właściwie Szef Kuchni, wie jednak jak dogodzić Gości. Trafia w kulinarne podniebienia Klientów, serwując zarówno tradycyjne domowe dania, jak i wykwintne, mniej znane potrawy.

Aktywny odpoczynek

Po całym dniu przychodzi w końcu czas na relaks, również ten aktywny. W Hotelu FORT i w tej kwestii jest wiele opcji do wyboru. Na Gości czeka nie tylko sauna, ale i siłownia czy zajęcia fitness. Profesjonalny zespół z przyjemnością pomoże wszystkim chętnym w dobraniu odpowiednich ćwiczeń i zadba, abyśmy czuli się tam naprawdę dobrze.

Wszystko to znaleźć można w Centrum Biznesowym FORT, z którego z łatwością można się dostać do centrum miasta, jak i wielu ciekawych atrakcji stolicy. Zaplecze tego obiektu sprawia jednak, że z chęcią zostalibyśmy tam na zawsze.

Więcej na: www.forthotel.pl

FORT-logo-pion-white

Pin It

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *