Marka HMS partnerem FIT Akademii 2017!

autor: • 1 lutego 2017 • Lifestyle, NajnowszeKomentarze: (0)

HMS jest jedną z najdłużej obecnych na polskim rynku marek sprzętu fitness. Produkty z logo HMS pojawiły się w sprzedaży po raz pierwszy w 2000 roku.

Nasza przygoda ze sportem rozpoczęła się jednak znacznie wcześniej, bo już w 1990 roku. Wówczas powstała firma Abisal Sp. z o.o., zajmująca się dystrybucją szerokiej gamy asortymentu sportowego. Jej doświadczenia i sukcesy doprowadziły do decyzji o powołaniu do życia nowej marki, konkurencyjnej wobec najbardziej znanych produktów. Od tego momentu razem z naszymi klientami nieprzerwanie poszukujemy innowacyjnych rozwiązań i form aktywności fizycznej. Odpowiedzią na te wyzwania są produkty marki HMS. Wysoka jakość, nowoczesne wzornictwo i najlepsze standardy produkcji czynią z naszego sprzętu doskonałego partnera w każdej formie treningu.

logo_hms

Ekspansja i wizerunek    
Od początku działalności przykładaliśmy dużą wagę do wizerunku marki HMS. Nasze produkty były wielokrotnie prezentowane na Międzynarodowych Targach Branżowych Mody i Sprzętu Sportowego „ISPO” w Monachium, a także podczas Krajowych Targów Branży Sportowej i Outdoorowej w Kielcach. Konsekwencja w działaniu pozwoliła nam zbudować solidne podstawy naszej dzisiejszej pozycji rynkowej.
Obecnie marka HMS jest doskonale rozpoznawalna, a jej oferta obejmuje kilkaset produktów, dostępnych w sprzedaży zarówno w kraju, jak i za granicą – w Czechach, Słowacji, Niemczech, Danii, Belgii, Rumunii, Słowenii, Litwie, Łotwie, Estonii, Ukrainie oraz Rosji. Nasze produkty są obecne również na terenie kontynentu afrykańskiego.

Nasze produkty – fitness i sporty siłowe
Na przestrzeni lat oferta marki HMS ulegała nieprzerwanemu rozwojowi. Dzisiaj w jej skład wchodzi szeroki asortyment produktów z dwóch kategorii: fitness i sportów siłowych.
Produkty z kategorii fitness to przede wszystkim: rowerki treningowe, orbitreki, bieżnie oraz wioślarze. Dbamy również o wyposażenie osób poświęcających się ćwiczeniom aerobowym, gimnastyce, czy cross-fitowi. Tej grupie odbiorców oferujemy m.in.: steppery, piłki i maty, skakanki, ekspandery, ściskacze, kółka, krążki i wałki gimnastyczne…
Druga grupa dedykowana jest osobom ukierunkowanym na trening siłowy. Zaliczają się do niej takie produkty, jak: suwnice Smitha, atlasy, ławki do ćwiczeń, wyciągi oraz ciężarki, obciążniki, sztangielki, gryfy i obciążenia. Posiadamy pełną gamę, wysokiej jakości produktów, pozwalających zbudować w swoim domu kompletnie wyposażoną siłownię.
Kapitał właścicielski
Właścicielem marki HMS, jest powstała w 1990 roku firma Abisal Sp. z o.o. Jako jeden z większych importerów sprzętu sportowego prowadzi sprzedaż szerokiej gamy artykułów sportowych w kraju i za granicą.
W roku 2008 spółka została laureatem  programu EU STANDARD 2008, organizowanego przez redakcję Przeglądu Gospodarczego oraz grupę Media Partner, potwierdzającego europejską jakość produktów i usług. W roku 2010 otrzymała wyróżnienie w rankingu „Liderzy Eksportu na Wschód”, zorganizowanego przez Dziennik Gazetę Prawną. Również w 2010 roku firma Abisal, otrzymując świadectwo AEO, została przyjęta do grona Uprzywilejowanych Przedsiębiorców AEO – podmiotów gospodarczych uznanych za rzetelnych partnerów.

W 2017 roku firma została laureatem prestiżowego wyróżnienia przyznawanego przez „Puls Biznesu” – otrzymała tytuł Gazeli Biznesu.

Pin It

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *