2. edycja Dni FIT&Beauty za nami

autor: • 20 maja 2016 • Lifestyle, NajnowszeKomentarze: (0)

W dniach 14-15 maja 2016 r. w ICE Kraków Congress Centre odbyła się 2. edycja „Dni FIT&Beauty. Przyciągnęła blisko 100 wystawców z całej Polski oraz ponad 15 tys. odwiedzających!

Tegoroczne targi odwiedzili w charakterze gości specjalnych:
– Kasia Dziurska
– Akop Szostak i Sylwia Szostak
– Fit Lovers (Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz)
– Natalia Gacka
– Daniel Majewskie (Majewski Trenuje)
– Warszawski Koks
– Anna Dziedzic (FIT Mom)
– Ola Żelazo
– Adrianna Palka
– Aleksandra Rożnowska (Sportsmama)
– Agnieszka Czerwińska
– Monika Borowiec-Jucha
– Artur Przybysz (Fat Fight)
– Paweł Głuchowski
– Marta Makles

Dyrektorem Strefy FIT podczas „Dni Fit & Beauty” był Jacek Bilczyński, promotor zdrowego stylu życia, dietetyk, trener personalny, gwiazda telewizji, autor bestsellerowych poradników „FIT jest sexy”, „FIT od Kuchni”, „FIT w praktyce”, redaktor naczelny „FIT Magazynu”.
– Bardzo cieszy mnie fakt, że coraz więcej osób interesuje się tym, jak dbać o swoje zdrowie i ciało. Od kilku lat staram się pokazać, że FIT to styl życia. Fakt, że „Dni FIT&Beauty” odbyły się już po raz drugi świadczy o tym, że jesteśmy spragnieni wiedzy na temat aktywności i zdrowej diety, ale także, że ciekawią nas nowinki – komentuje Jacek Bilczyński.

Dyrektorem Strefy Beauty była Aneta Zadroga. Redaktor naczelna EksMagazynu – jedynego drukowanego damskiego Playboy’a w Europie, wydawca internetowych mediów lifestyle’owych, autorka powieści dla kobiet. Przez ponad dziesięć lat dziennikarka i publicystka „Gazety Wyborczej”, wcześniej związana z radiem TOK FM. – „Dni FIT&Beauty” cieszą się ogromnym zainteresowaniem! Wyraźnie widać, że w Polsce Południowej brakowało takiej inicjatywy. Z radością powitaliśmy ponad 15 tys. odwiedzających – podkreśla Aneta Zadroga, dyrektor Strefy Beauty, pomysłodawczyni targów.

Mecenasem Targów byli: ProFi Fitness School, która od 13 lat z powodzeniem kształci instruktorów fitness i trenerów personalnych oraz spełnia wysokie normy Międzynarodowych Akredytacji (REPs), a także firma Komplet Polska, producent Chleba ProBody i Pieczywa Chia, stworzonych z myślą o osobach aktywnych, preferujących zdrowy styl życia.

Organizatorzy i tym razem nie zapomnieli o akcencie charytatywnym. – Podobnie jak przed rokiem ważny był dla nas CSR – społeczna odpowiedzialność biznesu. Dlatego zamiast czerpać zyski z biletów na targi postanowiliśmy, że wstęp na dwudniowe wydarzenie będzie bezpłatny. Uczestnicy i wystawcy mogli przekazać dowolną kwotę, którą przeznaczyliby na wstęp na wydarzenia na rzecz KTOZ – Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami – podkreśla Jacek Bilczyński, Dyrektor Strefy FIT.
Na targach gościło także Światowe Archiwum Uśmiechu, które od 2001 roku organizuje różne wystawy Polskich i Światowych Uśmiechów (m.in. „Uśmiechnięta Polska”, „UŚMIECH LEKIEM NA ZŁO”) oraz Warsztaty z Uśmiechem w szpitalach dziecięcych. Swoją działalność odwiedzającym zaprezentują także Fundacja „Trenuję Pomagam”, a także Stowarzyszenia Manko.

scianka 02Wystawcy067 02Wystawcy074 02ScenaGwiazdy092 02ScenaGwiazdy081 02ScenaGwiazdy052 02ScenaGwiazdy034 02ScenaGwiazdy003 01ScenaGwiazdy164 01ScenaGwiazdy158 01ScenaGwiazdy018 01ScenaGwiazdy003

Pin It

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *