Małgorzata Mączyńska o eat me! Linii FIT

autor: • 26 października 2018 • LifestyleKomentarze: (0)

Trenerka, instruktorka fitness, fit liderka, która na swoim koncie IG – Maczifit pronuje idee zdrowego stylu życia. Wie, że zdrowie i kondycja zaczynają się na talerzu, dlatego kilka miesięcy temu zaangażowała się w wyjątkowy projekt, wraz z marką eat me! pracowała nad linią dań gotowych przeznaczonych dla osób dbających o sylwetkę.  Linia FIT to hit w sieciach sprzedażowych. Niezwykłe posiłki dzięki wsparciu Małgosi cieszą się także uznaniem specjalistów branży FIT

W tym roku nawiązałaś współpracę z marką eat me! Linia posiłków, którą firmujesz swoim wizerunkiem to seria posiłków w stylu FIT. Jakie to są dania? Czym wyróżniają się na rynku wśród innych dań gotowych?

Posiłki, których mam zaszczyt być ambasadorką to:

1. Grillowany filet z kurczaka z ryżem basmati i słodkim chili

2. Grillowana pierś z kurczaka z frytkami z warzyw

3. Filet z kurczaka w sosie porowo-kokosowym z kaszą pęczak

4. Szpinakowe spaghetti razowe z mieloną piersią kurczaka.

Są to dania bogate w składniki odżywcze, ale zarazem lekkie i dobre dla osób dbających o linię. Dania eat me! Linia FIT to coś naprawdę wyjątkowego dla zabieganych osób, które często żywią się nieregularnie, ale pomimo to mają motywację, by zjeść obiadowe lekkie danie a nie sięgać po codzienną dawkę gotowca w stylu pierogi czy pizza. Dania są przygotowane bardzo starannie, co również jest bardzo istotne dla naszego żołądka.

Tutaj już nie ma wymówek (śmiech) bo dania są łatwo dostępne w większości sklepów spożywczych. Linia FIT jest obecna na rynku od 24 września bieżącego roku. Charakteryzują się czystą etykietą, naturalnymi składnikami od najlepszych dostawców i brakiem konserwantów! Wszystkim Czytelnikom życzę, żeby pamiętali, że bycie FIT zaczyna się nie od głodówek, ale właśnie od zbilansowanego posiłku na talerzu.

OWIJKA-KURCZAK-SLODKIE-CHILLI OWIJKA-SPAGHETTI-RAZOWE OWIJKA-KURCZAK-FRYTKI-WARZYWNE OWIJKA-KURCZAK-AKASZA-PECZAK

 

Który posiłek z eat me! linii FIT najbardziej ci smakuje?

Ja nie mam jednego, ulubionego posiłku i wszystkie mi smakują. Każdy jest w moim guście, to po prostu zależy, na co mam ochotę. Jeśli już muszę dokonać wyboru (śmiech) to postawiłabym na kurczaka z kaszą pęczak z sosem porowo-kokosowym. Jako fanka wyrazistych smaków lubię też danie z kurczakiem i kalafiorem ze słodkim chilli.

 

Bardzo dbasz o to, żeby wszystko, w co się angażujesz miało najlepszą jakość. Jaki był twój udział przy tworzeniu linii posiłków eat me! Linia FIT?

Każdy pojedynczy składnik był przeze mnie zaakceptowany lub odrzucony. Nawet każda przyprawa czy dodatek! O smaku nie wspominając, bo naszym założeniem było to, żeby posiłki były również smaczne. To, co wyróżnia posiłki eat me! Linia FIT na rynku to wyraźnie umieszczone na etykietach makroskładniki. Jeśli ktoś do tej pory nie jadł zdrowo, to teraz ma szansę zacząć. eat me! Linia FIT to dowód na to, że FIT jedzenie może być smaczne. Jedzenie FIT to nie nuda i między innymi, dlatego zaangażowałam się w ten projekt. 

DSC_1202zm

Pin It

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *