Luksusowa Bacówka

autor: • 10 października 2017 • Lifestyle, NajnowszeKomentarze: (0)

Wszystkie nasze stereotypowe wyobrażenia o bacówkach okazują się być mylne, gdy trafia się do Radawy. To właśnie tam znajduje się jedyna taka, a przy okazji najbardziej luksusowa bacówka – nie tylko w naszym kraju, ale i w całej Europie. Poznajcie obiekt, w którym liczy się komfort, niesamowita atmosfera i… zdrowie. 

Bacówka Radawa to miejsce, w którym spokój i natura idealnie współgrają z nowoczesnością oraz luksusem. W sierpniu 2017 roku Bacówka została także sklasyfikowana jako czterogwiazdkowy hotel, potwierdzając tym samym, że jest w stanie spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających Gości. Trudno się temu dziwić – poza komfortowym pokojami i apartamentami, szeroką ofertą strefy SPA, restauracją pełną smakowitych dań, atrakcjami dla najmłodszych, basenem czy imponującym zapleczem konferencyjnym można również skorzystać z pakietów, które pozwolą nam lepiej zadbać o swoje zdrowie, pozbyć się nadmiernego stresu lub będą solidnym wsparciem podczas odchudzania.

46

Zdrowie? Tak, poproszę!

Bacówka Radawa już od samego początku miała być miejscem, w którym wszystko co zdrowe, ekologiczne, ale i naturalne będzie na wyciągnięcie ręki. Dlatego też stworzono tam Farmę Zdrowia. To projekt, dzięki któremu klienci indywidualni czy też całe rodziny mają okazję pielęgnować swoją miłość do aktywności zdrowotnej i sportowej. Wystarczy jedynie wybrać pakiet, który najbardziej będzie odpowiadał naszym wymaganiom.

Na początek – Detox

Pakiet Detox to idealne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy chcieliby popracować nad swoją sylwetką. Pozwoli on nie tylko pozbyć się szkodliwych dla naszego organizmu substancji, ale i zregenerować całe ciało. Wybierając ten właśnie pakiet możemy udać się do Bacówki na 5 lub 12 dni, podczas których będziemy mogli skorzystać ze specjalnie przygotowanej dla nas diety (składającej się z pięciu posiłków), uczestniczyć w konsultacjach lekarskich, a także w ciekawych zajęciach psychologiczno-motywacyjnych. Czekają na nas również warsztaty zielarskie, zabiegi SPA, zajęcia fitness, siłownia, basen i mnóstwo czasu spędzonej w Strefie Relaksu. Ten Detox zagląda do każdej komórki naszego ciała!

ulotki_pakiety_detox

Czas na odchudzanie!

Tym, którzy ciągle przyglądają się swojemu ciału i każdego dnia myślą o kolejnej cudownej diecie z pewnością spodoba się Pakiet Odchudzający. Zamiast korzystać z przypadkowych porad znalezionych w internecie możemy udać się do Bacówki Radawy, gdzie o prawidłowy rozkład posiłków i ich pełnowartościowy skład zadbają specjaliści. Czym wyróżniają się posiłki przygotowane w tym miejscu? Z pewnością nie brakuje w nich produktów najwyższej jakości. Efekt jest dodatkowo spotęgowany poprzez zabiegi i rytuały zielarskie, czas spędzony w SPA, na siłowni, w basenie, czy we wspomnianej już Strefie Relaksu. Goście z pewnością mogą liczyć na profesjonalne porady dietetyków, odpoczynek i ogromną ilość pozytywnej energii.

ulotki_pakiety_odchudzanie

Gotowi na oczyszczenie?

Pakiet Oczyszczający to nie tylko ciekawe zajęcia motywacyjne, niecodzienne zabiegi, relaks i możliwość skorzystania ze wszystkich dobrodziejstw Bacówki Radawy, to też okazja do tego, aby zapewnić swojemu organizmowi solidną dawkę potrzebnych witamin. Gdzie najłatwiej znaleźć te składniki? Zapewnią nam je owoce i warzywa, których w tym obiekcie nie brakuje. Odpowiednio skomponowana przez specjalistów dieta oraz umiejętności pracujących tam kucharzy, sprawią, że będziemy mogli cieszyć się smakiem świetnie przyrządzonych dać, a przy okazji zapewnimy sobie solidną dawkę witamin i minerałów.

ulotki_pakiety_oczyszczanie

Stres zostaje za drzwiami

Pośród codziennych obowiązków, zaangażowani w wiele spraw zapominamy, jak niebezpieczny może być dla nas stres. To on jest podstawą wielu poważnych schorzeń. Co zatem zrobić, aby ich uniknąć? Nauczyć się go kontrolować! O tym, jak to robić z pewnością można się dowiedzieć w Bacówce Radawie, podczas warsztatów realizowanych w ramach Pakietu Klimat Na Zdrowie. Warsztaty, spotkania ze specjalistami, konsultacje lekarskie i cały szereg atrakcji dostępnych w Hotelu oraz SPA sprawią, że odizolowanie się od stresu będzie jedynie kwestią czasu. Jak zatrzymać błogi ten stan na dłużej? Do tego przygotują Was specjaliści!

ulotki_pakiety_stress

Zapraszamy z dzieckiem

Bacówka Radawa to miejsce otwarte na najmłodszych, dlatego stworzenie Pakietu Dzieci było dla osób kreujących to miejsce było czymś zupełnie naturalnym. Podczas gdy dorośli korzystają z jednego z opisanych już zabiegów, najmłodsi mają okazję sprawdzić, co oznaczają zdrowe nawyki żywieniowe, a także dlaczego aktywny tryb życia jest tak ważny. Smaczne posiłki z pewnością przekonają ich, że zdrowe może być też pyszne. Odpowiednio przygotowana dieta, a także miło spędzony czas w basenie lub na zajęciach z animatorami z pewnością sprawią, że będzie to niezapomniany wypoczynek.

ulotki_pakiety_kids

Bacówka Radawa & SPA stawia przede wszystkim na oczekiwania swoich Gości. Z przyjemnością organizuje dla nich pobyty, podczas których mają okazję doświadczyć luksusu. W tym miejscu nie sprzedaje się jednak usług a tworzy niezapomniane odczucia, które zostają z Gośćmi już na zawsze.

IMG_5186

Otwarcie FARMY ZDROWIA odbędzie się 22.10.2017r. Na ten dzień zaplanowana jest wielka impreza sportowa – Rodzinny Bieg po Zdrowie, który dzielił się będzie na trzy kategorie: bieg dla dorosłych, bieg dla dzieci i młodzieży oraz bieg dla niepełnosprawnych. Każda z grup rezprezentowana jest przez znaną osobę ze świata sportu. Walka odbędzie się o główną nagrodę 2000 złotych, a szkoła która przywiezie najwięcej uczestników otrzyma sprzęt sportowy o wartości 1500 złotych. Szczegóły dotyczące imprezy można sprawdzić na stronie http://www.farmazdrowia.bacowkaradawa.pl/rodzinny-bieg-po-zdrowie-w-radawie.html

bieg_v3

Pin It

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *