Kontroluj swoją wagę

autor: • 10 maja 2016 • Lifestyle, Najnowsze, ZdrowieKomentarze: (0)

Program do kontroli wagi ciała firmy Forever, które możesz dostać w sklepie internetowym produktyfitness,pl jest tylko dla tych, którzy myślą naprawdę poważne o utracie wagi i skutecznym kontrolowaniu wagi ciała, lub dla tych, którzy próbowali już wszystkiego i nie znaleźli dla siebie diety-cud. Dieta taka nie istnieje, a metabolizm to iście dziki zwierz, którego ruchów nie jesteś w stanie przewidzieć, i nad którym trudno zapanować, jeżeli choć raz był zaniedbany i został rozstrojony.

Niektórzy ludzie, walczący z nadwagą i otyłością mają tendencję do szukania szybkiego rozwiązania problemu, takiego remedium na coś, co zajęło całe lata aby stać się dla nich rzeczywiście problemem. Nadwaga nie jest czymś, co tak po prostu pojawia się z dnia na dzień. Wiele lat złych działań i złych nawyków żywieniowych przyczyniło się do dzisiejszego efektu. Nie jesteśmy w stanie zlikwidować problemu w czasie jednego dnia. Jednak istnieje wiele ludzi, którzy marzą: „… jeśli tylko istniałaby taka tabletka, którą można by było zażyć wieczorem i obudzić się rano szczupłym i zgrabnym …”

Panie i Panowie, mamy dla Was dobre wieści; taka tabletka NIE ISTNIEJE!

Wielu z tych, którzy dali się namówić do kupowania takich cudownych tabletek, na pewno zmierzali się raz za razem z wielkim rozczarowaniem. Dopóki ludzie nie zdają sobie sprawy z tego, że skuteczna kontrola wagi wymaga wysiłku i poświęcenia, będą marnować swoje ciężko zarobione pieniądze na nieskuteczne środki farmakologiczne.

produktyfitness grafika5
A koszt nie zawsze jest tylko finansowy…
Rozczarowanie, które odczuwamy po raz kolejny że właśnie znów przybrałam na wadze te same kilogramy, które udało mi się zrzucić z takim wysiłkiem w ciągu ostatnich miesięcy, nie może być mierzona pieniędzmi. Jednak przemysł farmaceutyków przeznaczonych do odchudzania jest dzisiaj dynamicznie rozwijającą się branżą, dlatego właśnie, że ludzie chcą rozwiązania swoich problemów z nadwagą TERAZ, NATYCHMIAST!
Jeśli masz problemy z kontrolą swojej wagi, wiedz, że najlepszym sposobem aby skutecznie schudnąć i otrzymywać prawidłową wagę potrzeba zarządzać i kontrolować: to co jesz, jak jesz i jak aktywna/y jesteś fizycznie. Kropka. Wszystko inne to tylko mydlenie nam oczu z nadzieją, że zdesperowani kupimy „magiczną tabletkę” albo „cudowną dietę”
Produkty firmy Forever Living Products, które oferujemy, takie jak: Clean9, F.I.T. Oraz Vital5 to nie produkty do odchudzania .. to są systemy do uczenia się NOWEGO STYLU ŻYCIA! Suplementy odżywcze są tam po to, aby ułatwić Ci zadanie dochodzenia do swojej wymarzonej wagi ciała. Tak naprawdę zmiana diety nie wystarczy do tego, aby na stałe wprowadzić pozytywne zmiany. Nie dojdziemy w ten sposób szybko do celu, więc Forever zaprojektował dla nas system, który składa się z 9-cio dniowego programu oczyszczającego organizm Clean9, z F.I.T.1 oraz F.I.T.2 (oba po 30 dni). System ten pomoże Ci z łatwością dotrzeć do wyznaczonego sobie celu. A już wkrótce nowa oferta – 15-to dniowe pakiety dla osób na rożnych poziomach zaawansowania fitnessowego, które chcą spróbować bez deklarowania się na dłużej. Zapytaj nas o nie.

produktyfitness grafika3

WSZYSTKIE nasze produkty składają się ze składników pochodzenia roślinnego lub z pokładów naturalnych minerałów, bez wypełniaczy, konserwantów i niepotrzebnych dodatków chemicznych.

A co właściwie proponujemy naszym klientom? Zestawy do samodzielnego oczyszczania organizmu na poziomie komórkowym (detoks), odchudzania i dożywiania organizmu, lub indywidualne produkty do uzupełniania swojej diety.

Oferta sklepu produktyfitness.pl da ci wszystkie niezbędne narzędzia aby osiągnąć swoją wymarzoną wagę i zbudować piękną sylwetkę.

Dostaniesz do ręki niezbędne produkty, przewodnik, czyli instrukcje obsługi naszych systemów – krok po kroku, dzień po dniu instrukcje co robić i jak robić, co, ile i kiedy jeść i jak ćwiczyć, aby rezultaty były natychmiastowe i na zawsze.

Każdy program możesz zrobić sam, bez pomocy trenera, ale my oczywiście oferujemy bezpłatne konsultacje i pomoc w dobraniu dla siebie najodpowiedniejszych produktów i oferujemy bezpłatny coaching i wsparcie na każdym etapie twojej transformacji.
Możesz wyposażyć się w produkty w zestawach lub kupić każdy produkt indywidualnie. Skorzystaj od razu i bezpłatnie ze zniżkowego programu 15% taniej na zawsze lub zakwalifikuj się po swoich pierwszych zakupach na upust od 35% – 48%. Skontaktuj się z nami na i dowiedz się więcej.
Pełna oferta i opisy produktów na naszej stronie produktyfitness.pl oraz na naszym stoisku na Dniach Fit&Beauty w Krakowie.

produktyfitness grafika4

produktyfitness.pl
Marzena Sroka, Certified Nutrition, Health and Diet Specialist,
telefon 570-716-159,
marzena@produktyfitness.pl

Pin It

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *