Katarzyna Moreno-Szypowska: Siła i profesjonalizm

autor: • 6 listopada 2019 • Kobieta, NajnowszeKomentarze: (0)

Nade wszystko ceni sobie profesjonalizm, nawet w najtrudniejszych warunkach znajduje siłę i motywację do działania, jest przekonana, że tylko takie podejście do biznesu oraz nieustanny rozwój są skuteczne – Katarzyna Moreno-Szypowska.

Właścicielka kliniki stomatologicznej MORENO, od ponad 13 lat w zawodzie.

Absolwentka Akademii Medycznej w Poznaniu 2006, Członek Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego (PTO od 2009 roku) czy Master in Aesthetic Medicine (MSc 2012- 2015) – to tylko kilka z jej osiągnięć zawodowych. Olśniewający uśmiech, pogoda ducha, ciągły rozwój i determinacja to jej wizytówka zawodowa i osobista. Zadowolony pacjent, które jej zawdzięcza zdrowie to jej sukces. Wierzy, że tylko dzięki rozwojowi i nowym zadaniom, jest w stanie się spełniać, by pomagać innym.

Warszawska Klinika Moreno to nowoczesna klinika ortodoncji, implantologii i medycyny estetycznej. Powstała z pasji, celem przywracania pacjentom uśmiechu i zapewnienia najwyższego poziomu usług, w oparciu o najnowocześniejsze technologie używanych materiałów i urządzeń medycznych.

        

W ramach projektu SIEDEM WSPANIAŁYCH odbyły się realizacje wideowywiadów z naszymi Bohaterkami. Efekty już niebawem – po premierze 6. edycji książki SUKCES JEST KOBIETĄ!

O makijaż zadbała Ania Owens, utalentowana modelka i utytułowana makijażystka

https://www.facebook.com/AnnBGMakeUpArtist/

Instagram – @ann_bg_onlyone

 

Piękne fryzury wyczarowali Daria Szabat i Krystian Samborek z warszawskiego salonu Maniewski https://maniewski.pl/.

Zdjęciami i materiałem wideo zajął się Franek Mazur, nasz ceniony i szeroko nagradzany fotograf https://www.facebook.com/go2picture/.

Za zdjęcia z backstage’u odpowiadał młody talent fotograficzny – Michał Wójcik https://www.facebook.com/profile.php?id=100000845740609.

Nagrania odbyły się w gościnnych wnętrzach przestrzeni co-workingowej Working Balance w Wilanowie.

Sala konferencyjna New York

Recepcja Working Balance

Working Balance, ROBYG Business Center, Al. Rzeczpospolitej 1, 02-972 Warszawa (bud. ROBYG Business Center, wejście A, piętro II), kontakt: wilanow@working-balance.com, www.working-balance.com.

Pin It

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *