Jacek Bilczyński gościem Targów Vital Sport Arena

autor: • 15 czerwca 2016 • Lifestyle, NajnowszeKomentarze: (0)

Szykuje się naprawdę ciekawe zakończenia lata. Już we wrześniu w Ostródzie spotkają się miłośnicy aktywności. Podczas Targów Vital Sport Arena nie zabraknie również Jacka Bilczyńskiego. W trakcie eventu zaplanowano Zawody Mazury Team Challenge, Maraton Jumpingu, zajęcia Salsation i wiele innych atrakcji

17-18 września w Expo Mazury odbędą się Targi Vital Sport Arena. Jest to projekt adresowany do profesjonalistów branży fitness, sportowców oraz miłośników aktywnego stylu życia. Targi na Mazurach to jedyna tego typu impreza w regionie. W evencie udział wezmą m.in. sportowcy i trenerzy, uczniowie szkół kierunkowych, osoby planujące rozpocząć działalność biznesową oraz dietetycy i masażyści. Targi Vital Sport Arena odwiedzą też właściciele, menadżerowie i pracownicy siłowni, klubów fitness i sklepów sportowych.

smoothie, diet, sport

Targi Vital Sport Arena to oficjalne rozpoczęcie aktywnej jesieni na Mazurach! Event w Expo Mazury jest adresowany do wszystkich, którzy cenią aktywny tryb życia, dlatego zaplanowaliśmy wiele atrakcyjnych imprez towarzyszących. Dla fanów mocnych wrażeń zostaną zorganizowane zawody Mazury Team Challange. Mierzymy wysoko, więc podczas Targów Vital Sport Arena odbędzie się też Maraton Jumpingu. Powszechnie wiadomo, że pozytywna energia zaklęta jest w tańcu, dlatego naszych gości zaprosimy na zajęcia #Salsation. Nie zapomnimy o nienagannym wyglądzie, sport też może być fashion, dlatego zorganizujemy pokaz mody sportowej. Gwiazdą targów będzie Jacek Bilczyński, który poprowadzi warsztaty i szkolenia. Uczestnictwo w tym wydarzeniu to świetna okazja do zdobycia fachowej wiedzy, nawiązania branżowych kontaktów i wymiany doświadczeń podczas warsztatów i paneli dyskusyjnych. Zadbaj o swoją kondycję – uwolnij endorfiny!

Więcej informacji na: www.vitalsportarena.pl

Pin It

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *