FIWE CROSS CHAMPION 2014

autor: • 15 września 2014 • Lifestyle, NajnowszeKomentarze: (0)

To tylko początek wielkiej rywalizacji, która w roku 2015 przerodzi się w I-sze FIWE FITNESS CROSS GAMES. W tym roku już 3-4 października na I Targach FIWE serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników CrossFit do sprawdzenia swoich umiejętności i cech motorycznych w 6 konkurencjach!

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

RYWALIZACJA NR. 1– GRACE
Zawodnik ma za zadanie unieść sztangę 30 razy nad głowę do pełnego wyprostu. Może zrobić to techniką dowolną (Snatch, Clean&Jerk, Shoulder-to-overhead). Time Cap 3min. Po nie ukończeniu boju w czasie wynikiem zostaje ilość powtórzeń wykonanych przez zawodnika. Waga sztangi:
– 60kg mężczyźni
– 40kg kobiety

RYWALIZACJA NR. 2 – HSPU (HAND STAND PUSH-UPS)/SPEED ROPE JUMPS
AMRAP 3min.
5 HSPU
50 Speed Rope Jumps.
HSPU – zawodnicy wykonują pompki w staniu na rekach technika dowolna przy ścianie. Cała konkurencja polegająca na zrobieniu jak największej liczby rund w przeciągu 3 min.

RYWALIZACJA NR. 3 – BURPEE MUSCLE-UP
AMRAP 3min
1 Burpee
1 Bar Muscle-Up

RYWALIZACJA NR. 4 – PULL-UPS/TOES TO THE BAR/BOX JUMPS
15 pull up
15 toes to bar
15 box jump
10 pull up
10 toes to bar
10 box jump
5 pull up
5 toes to bar
5 box jump
PULL-Ups/Toes to the Bar/Box Jumps – każdy z zawodników ma za zadanie wykonać w jak najkrótszym czasie WOD 15/10/5. Time CAP – 5 min – kto nie zakończy do 5min – wynikiem jest jego ilość powtórzeń
Box mężczyźni – 60cm, kobiety 40cm

RYWALIZACJA NR. 5 – PODCIĄGANIE NA LINIE
AMRAP 2min
Konkurencja polegająca na wielokrotnym wspinaniu się dowolną techniką na 4m linę. Na samym szczycie znajduje się dzwonek, w który należy zadzwonić przed zejściem na dół. Liczą się jedynie pełne powtórzenia. Time CAP 2min

RYWALIZACJA NR. 6 – PRZERZUCANIE OPONY
Każdy z zawodników (zawodniczek) przerzuci 20x oponę ważącą:
– 100kg dla mężczyzn
– 60kg dla kobiet
Zwycięży zawodnik (zawodniczka), która zrobi to w jak najkrótszym czasie.

Technika wszystkich ćwiczeń w rywalizacjach zgodna ze standardami CrossFit. Wszystkie sprawy sporne rozwiązuje Sędzia Główny zawodów. Każdy zawodnik będzie we wszystkich rywalizacjach gromadził punkty, które po zsumowaniu wyłonią zwycięzcę – I-szego i I-szą FIWE CROSS CHAMPION 2014.

FITNESS_WELLNESS_WHITE_Logo_v2-FINAL-1

Punktacja będzie również zgodna ze standardami zawodów CrossFit. Zawodnik, który zajmie pierwsze miejsce w każdej rywalizacji otrzymuje 100pkt, każde następne miejsce o 5 pkt mniej, aż do miejsca 20-ego gdzie zawodnik otrzyma 5pkt.
W przypadku miejsc ex aequo każdemu zawodnikowi przyznana zostanie taka sama liczba punktów.

05

Wszystkich chętnych do wzięcia udziału zapraszamy do zgłoszeń które trwają do 15 września 2014 roku. W celu zgłoszenia prosimy o rejestrację na stronie: http://fiwecrosschampion.evenea.pl/.

Pin It

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *