Fit&Sport Show z Jackiem Bilczyńskim!

autor: • 18 września 2014 • Lifestyle, NajnowszeKomentarze: (0)

To największe wydarzenie dla ludzi kochających sport i zdrowie! Już 15 i 16 listopada w Warszawie odbędą się targi przeznaczone dla aktywnych! Gwiazdą targów został Jacek Bilczyński!

Prowadzisz zdrowy tryb życia? Sport jest dla ciebie równie ważny, co jedzenie i spanie? A może po prostu chcesz coś zmienić w swoim życiu i w końcu wstać przed telewizora? Jeśli choć na jedno z tych pytań odpowiedź brzmi „tak”, nie może cię zabraknąć podczas premierowej edycji Fit&Sport Show – targów dla aktywnych!

Fit&Sport Show to impreza dla wszystkich, którzy cenią sobie aktywny styl życia – zarówno dla wyczynowych sportowców, jak i amatorów czy tych, dla których aktywność fizyczna jest po prostu sposobem spędzania wolnego czasu. Już 15. i 16. listopada w Warszawskim Centrum EXPO XXI będzie można zapoznać się z pełną ofertą rynku fitness klubów i siłowni, akcesoriów i sprzętu sportowego, suplementacji i odżywek oraz specjalnej Strefy Edukacji i Aktywności.

Targi Fit&Sport Show to nie tylko wystawa i pokazy sportowe. Podczas imprezy będzie można spotkać się również z ekspertami, zapytać ich o poradę czy zweryfikować pod ich okiem swój plan treningowy. Zawodowcy i zawodnicy zaawansowani będą mogli zmierzyć się na miniturniejch ich dyscyplin, a amatorzy i początkujący będą mogli wspiąć się na wyższy poziom dzięki bezpłatnym wykładom, prezentacjom technik treningowych i czy warsztatom o stosowaniu odpowiedniej diety – zapowiada Mariusz Kleta z firmy Nowy Adres S.A., organizator imprezy.

Ambasadorami targów Fit&Sport Show są m in. trener gwiazd i celebrytów Jacek Bilczyński (autor bestsellerowych książek „FIT JEST SEXY!” oraz „FIT OD KUCHNI!”, najprzystojniejszy Polak według ogólnopolskiego magazynu „Sukces”), uznana instruktorka fitness Marta Makles (członkini Trec Team Athletes/Trec Nutrition) oraz trener personalny i model Cezary Blicharz, (zwycięzca magazynu „Perfect Body-Wakacyjny Kaloryfer 2013”; zdobywca tytułu FitLOOK Models oraz FitLOOK Models FOTO 2012). Wszyscy Ambasadorzy Fit&Sport Show poprowadzą podczas imprezy specjalne pokazy, otwarte dla uczestników targów.

03

Co jeszcze będzie się działo na F&SS? Lista atrakcji jest długa i stale się powiększa:

• Otwarte treningi CrossFit Reebok;
• Fit Expression – specjalne warsztaty doszkalające dla instruktorów;
• Pokaz umiejętności trenerów Międzynarodowej Akademii Fitnessu i Aerobiku IFAA Polska;
• Finał konkursu „Trener Roku 2014” magazynu SHAPE;
• Prelekcje na temat zdrowego odżywania się przygotowane przez Fundację Wiemy Co Jemy;
• Zawody Fitness Authority Challenge Warszawa 2014;
• Warszawskie Otwarte Mistrzostwa Street Workout;
• Maraton Zumby prowadzony przez licencjonowanego instruktora Stefana Jakóbczyka;
• Trening funkcjonalny poprowadzony przez grupę Boot Camp;
• Trening Kettleball opracowany przez Warszawski Klub Kettleball
• Pokazy sportów walki (brazylijskie jiu-jitsu, MMA, tajski boks)

fit_grafika_do_artykulu

Targi Fit&Sport Show to doskonała okazja, by zerwać z siedzącym trybem życia, zastanowić się nad własnym zdrowiem i skończyć ze wszystkimi wymówkami, które tyle razy powstrzymywały nas przed wzięciem się w garść i zadbaniem o naszą sylwetkę. Gorąco zapraszamy już dziś!

Więcej o imprezie na stronie http://fitsportshow.pl

Fit&Sport Show – targi dla aktywnych
Warszawskie Centrum EXPO XXI, ul. Prądzyńskiego 12
15-16 listopada 2014 r.
10.00 – 18.00

Pin It

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *