Charytatywna premiera „FIT od kuchni. Jedz na zdrowie!” w Warszawie

autor: • 27 czerwca 2014 • Lifestyle, NajnowszeKomentarze: (0)

 Jacek Bilczyński, najbardziej znany trener i dietetyk w Polsce promował swoją drugą książkę „FIT od kuchni. Jedz na zdrowie!” w trakcie I. urodzin Sound Garden Hotel i Good Company Restaurant w Warszawie (26.06). Dochód z imprezy trafi do fundacji Ewy Błaszczyk „Akogo?” wpierającej dzieci w śpiączce. Było pysznie, zdrowo i na dodatek charytatywnie! 

– Druga książka skupia się głównie na żywieniu. Jest takie – bardzo trafne – powiedzenie, że zdrowie i ciało kształtujemy w kuchni. Można powiedzieć, że „FIT od Kuchni” jest rozwinięciem działu żywienie z poprzedniej książki. Nie jest to jednak podręcznik typowo kulinarny, poza przepisami znajduje się tu dużo przydanej wiedzy, która ma pomóc czytelnikom zrozumieć, dlaczego żywienie jest tak istotne, na co zwrócić uwagę i jak swobodnie poruszać się w kulinarnym, zdrowym, dietetycznym świecie – mówi autor książki, Jacek Bilczyński.

fitodkuchni_warszawa12

 

fitodkuchni_warszawa06

Organizatorzy imprezy: Sound Garden Hotel (www.soundgardenhotel.pl) i Good Company Restaurant (www.goodcompanyrestaurant.pl) zadbali o niezwykłą oprawę. Zabawa przebiegała pod hasłem Kings of Pop, przy dźwiękach największych przebojów Michaela Jacksona w wykonaniu cover bandu, a goście zachwycali szalonymi kreacjami w stylu lat 80. i 90. Zabawę rozpoczęła czarodziejska część oficjalna, w trakcie której zespół The wizards przeniósł gości w muzyczną podróż w czasie od Warszawy Królów, przez Warszawę lat 20. do Warszawy w rytmie POP. Imprezę prowadziły: redaktor naczelna EksMagazynu – Aneta Zadroga oraz sekretarz redakcji – Anna Chodacka ubrane w sukienki z ekskluzywnego Butiku Cocho (www.cocho.pl), biżuterię AnKa  (www.ankabizuteria.pl) oraz buty McArthur (www.mcarthur.com.pl).

fitodkuchni_warszawa15

ankabizuteria_close
Restauracja Good Company Restaurant przygotowała dla gości przepyszny poczęstunek, a zdrowe przekąski przyrządzono według przepisów pochodzących z najnowszej książki Jacka Bilczyńskiego. Kanapki serwowano na fit pieczywie ProBody.

fitodkuchni_warszawa11

 

fitodkuchni_warszawa10

 

fitodkuchni_warszawa09

Partnerami I. urodzin Sound Garden Hotel byli: Bank Pekso S.A., MeetingPlanner.pl, Brill AV Media, Rent Design, WPT1313. Patronat medialny nad wydarzeniem objął EksMagazyn oraz Brog Media Biznesu. Nagrody na loterię wizytówkową, z której dochód został przeznaczony na wsparcie fundacji Ewy Błaszczyk „Akogo?” ufundowali: producent chleba ProBody – firma Komplet (www.komplet.pl), producent innowacyjnych na polskim rynku olejów Oli-Oli – firma Eurogoal (www.euro-goal.pl), woda Jurajska (www.jurajska.com.pl), Marwit (www.marwit.pl), Mokate – producent herbat smakowych LOYD (www.loydtea.pl), McArthur, który użyczył butów Prowadzącym oraz AnKa Biżuteria, która zapewniła Prowadzącym biżuterię, marka modowa Lous (www.lous.pl), Baccara (www.baccara.info.pl), Mera Hotel & SPA (www.meraspahotel.pl), Lovecode Lingerie (www.lovecodelingerie.pl), Merc Taxi, EverGrupa (www.grupaever.com.pl) i Adidas (www.adidas.pl).

fitodkuchni_warszawa08

 

fitodkuchni_warszawa04

 

fitodkuchni_warszawa03

 

fitodkuchni_warszawa02

fitodkuchni_warszawa01

 

_MG_0748

Gwiazda Wieczoru, Jacek Bilczyński wystąpił w garniturze Lavard (www.lavard.pl), butach McArthur oraz zegarku Xicorr (www.xicorr.com).

fitodkuchni_warszawa00

fitodkuchni_warszawa14

Patronami medialnymi 2. książki Jacka Bilczyńskiego „FIT od Kuchni” są: portal Interia.pl, EksMagazyn, serwis Fit.pl, magazyn KIF oraz portal TwojaRównowaga.pl, z którym Jacek zaczął współpracę kilka miesięcy temu. Środki pieniężne na Fundację Akogo? przekazała firma AnKa Biżuteria (www.ankabizuteria.pl).

logo_ankabizuteria

Fot. Piotr Koziuk

Pin It

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *